*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11027
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
آب و هوای گیلان بارانی خواهد شد

آب و هوای گیلان بارانی خواهد شد

از فردا با شاهد تقویت امواج ناپایدار خواهیم بود، افزود: بارش متناوب باران، وزش باد، کاهش نسبی دما و احتمال رعد و برق از جمله پدیده‌های جوی قابل پیش بینی برای استان گیلان است.

به گزارش انزلی پرس مازیار غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بر اساس الگوهای حاکم بر نقشه‌های هواشناسی از فردا با شاهد تقویت امواج ناپایدار خواهیم بود، افزود: بارش متناوب باران، وزش باد، کاهش نسبی دما و احتمال رعد و برق از جمله پدیده‌های جوی قابل پیش بینی برای استان گیلان است.

وی به فعالیت این سامانه تا اواسط هفته آینده در استان گیلان اشاره کرد و گفت: در این مدت آبگرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.

غلامی در ادامه با بیان اینکه برای امروز نیز آسمان استان گیلان ابری تا قسمتی ابری و در برخی از نقاطق با بارندگی و وزش باد همراه خواهد بود، گفت: دریای خزر نیز امروز و فردا برای فعالیت‌های دریانوردی با احتیاط مناسب است.

وی ادامه داد: آسمان شهر رشت مرکز استان نیز ابری تا قسمتی ابری و دمای این شهر نیز در حال حاضر ۱۳ درجه سانتیگراد است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.