*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2795
  • ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹
آخرین اخبار از بازی ملوان در مقابل استقلال

آخرین اخبار از بازی ملوان در مقابل استقلال

به گزارش انزلی پرس، تیم‌های ملوان و استقلال در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ فردا (جمعه) در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم می‌روند. خداحافظی تلفنی پاشنکو با نوری و زارع  سرگی پاشنکو که شب گذشته شهر انزلی را ترک کرد از طریق تماس تلفنی با ملوانی‌ها خداحافظی کرد و وی دقایقی […]

3965478_221
به گزارش انزلی پرس، تیم‌های ملوان و استقلال در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ فردا (جمعه) در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم می‌روند.
خداحافظی تلفنی پاشنکو با نوری و زارع 
سرگی پاشنکو که شب گذشته شهر انزلی را ترک کرد از طریق تماس تلفنی با ملوانی‌ها خداحافظی کرد و وی دقایقی با پژمان نوری و مازیار زارع به گفت‌وگو پرداخت و او برای تیمش آرزوی موفقیت کرد.
لیست ۱۹ نفره ملوان برای بازی استقلال 
لیست نفرات حاضر در اردوی ملوان برای بازی با استقلال به شرح زیر است: حسین حسینی، آیدین قویدل، نیما میرزازاد، حسین ماهینی، حسین کنعانی‌زادگان، عزت پورقاز، احمد آهی، حامد نورمحمودی، عزیز معبودی، پژمان نوری، مازیار زارع، محمد آبشک، شهاب کرمی، صادق محرمی، سیاوش حق نظری، محمد رضی، سید جلال رافخایی،پویا نزهتی و رضا درویشی ۱۹ بازیکن ملوان هستند.
تولد پزشک ملوان در اردو 
بازیکنان ملوان ساعت ۱۲:۳۰ در رستوران متل جهانگردی حضور یافتند امروز مصادف بود با تولد پزشک تیم ملوان بابک صیاد بود. بازیکنان ملوان هم به وی تبریک گفتند و جشن کوچکی هم برای صیاد برپا کردند.
کارت بازی نور محمدی صادر شد 
کارت بازی حامد نورمحمدی برادر کاپیتان پرسپولیس صادر شد و این بازیکن می‌تواند فردا مقابل استقلال به میدان برود. وی هم‌پست برادرش است و به دلیل باطل شدن کارت معافیتش به تیم ملوان ملحق شد.
مظلومی در کنفرانس خبری حاضر نشد
سرمربی استقلال به‌ علت مشکلاتی که در پرواز این تیم به‌وجود آمد نتوانست در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان انزلی حاضر شود و تیم استقلال آخرین تمرین خود را در تهران برگزار کردند و سپس با پرواز ساعت ۱۶ به سمت رشت حرکت می‌کنند و پس از آن به انزلی می‌روند و در هتل سفیدکنار مستقر می‌شوند.
رحمتی همراه آبی‌پوشان به انزلی نرفت
سیدمهدی رحمتی هم به دلیل مصدومیت همراه تیم استقلال راهی انزلی نشد و احتمال دارد او فردا به طور جداگانه به انزلی برود و دیدار استقلال و ملوان را از نزدیک مشاهده کند.خسرو حیدری، یعقوب کریمی و علیرضا رمضانی به دلیل مصدومیت غایبان دیگراستقلال هستند. /م