*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1217
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
آذرگون: هیأت مدیره از قلعه‌نویی حمایت می‌کند/ درحال بررسی اسپانسرها هستیم

آذرگون: هیأت مدیره از قلعه‌نویی حمایت می‌کند/ درحال بررسی اسپانسرها هستیم

به گزارش ملوانی، محمود آذرگون درمورد جلسه هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: جلسه بسیار مثبت و خوب و دو بخش بود. بخشی از آن مربوط به جذب اسپانسر بود که چند اسپانسر برای همکاری با باشگاه ملوان اعلام همکاری کردند و قرار شد پس از بررسی‌هایی دقیق‌تر اسپانسری که می‌تواند مشکلات باشگاه را بهتر حل کند […]

812810904_1022-HDTV-720

به گزارش ملوانی، محمود آذرگون درمورد جلسه هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: جلسه بسیار مثبت و خوب و دو بخش بود. بخشی از آن مربوط به جذب اسپانسر بود که چند اسپانسر برای همکاری با باشگاه ملوان اعلام همکاری کردند و قرار شد پس از بررسی‌هایی دقیق‌تر اسپانسری که می‌تواند مشکلات باشگاه را بهتر حل کند به‌عنوان اسپانسر اصلی انتخاب شود.

وی ادامه داد: در بخش دیگری از جلسه که مربوط به کادر فنی بود، امیر قلعه‌نویی نیز حضور داشت و قرار شد که در دغدغه‌های ذهنی ایشان را برطرف کنیم. هیأت‌مدیره باشگاه از سرمربی قلعه‌نویی در ملوان حمایت قاطع خود را اعلام کرد و قرار شد بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود و مشکلات جزئی دیگری که وجود داشت برطرف کنیم.

آذرگون تصریح کرد: امیر قلعه‌نویی به‌دلیل آنکه قراردادش را در هیأت فوتبال ثبت نکرده، مقابل استقلال نمی‌تواند روی نیمکت تیم ملوان بنشیند و مثل بازی اول با ذوب‌آهن ملوان را از روی سکوها هدایت می‌کند، اما اوایل هفته آینده قراردادش را ثبت خواهد کرد و از هفته سوم در لیگ برتر روی نیمکت ملوان حضور خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.