دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۰
 |  ۱۴/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۷:۲۸
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای آسمان انزلی برای آتش نشانان آفتابی نیست ! بسته هستند
0 views بازدید

آسمان انزلی برای آتش نشانان آفتابی نیست !

حالا که بارش سیل آسای باران در انزلی به پایان رسیده و دیگر نه کسبه ای شکایت دارد و نه هیچ کدام از شهروندان عصبانیت خود را از آب گرفتگی منازلشان بر سر آتش نشانان خالی می کنند باید یاد کنیم از آتش نشانانی که وظیفه اصلی آنها مبارزه با آتش است اما در برابر بحران های آبی نیز از خود رشادت به خرج می دهند.

همه به خوبی می دانیم که تجمع آب در سطح خیابان ها دلایل زیادی از جمله نبود سیستم جمع آوری آب های سطحی مناسب ، سیستم سنتی فاضلاب شهری و عدم اتصال شبکه خطوط فاضلاب شهری به هم سبب شده تا مردم انزلی با چنین بحران هایی روبرو شوند !

در این بین حضور آتش نشانان در خیابان های شهر بیش از آنکه بتواند کمکی به اوضاع کند شبیه به یک شو و نمایش است البته نه از سوی آتش نشانانی که تحت هر شرایطی به یاری مردم می شتابند بلکه این شو و نمایش بیشتر برای خود نمایی افرادی است که این روزها صندلی خود را به شدت لرزان می بینند.

قشر پرتلاش و زحمتکش آتش نشانی انزلی از وضعیت موجود گلایه های بسیاری دارند ، آنها بارها و بارها برای ما پیام هایی ارسال کرده و درخواست می کنند که از مدیران جدید شهری بخواهیم تا با تغییرات اساسی در این سازمان به بهبود اوضاع آتش نشانی انزلی کمک کنند.

آنها می گویند اگر در بحران روزهای اخیر محلی دچار آتش سوزی می شد با تجهیزات و امکانات موجود و خستگی شدید نیروهای آتش نشان چگونه می توانستیم انتظار داشته باشیم که آتش در کوتاه ترین زمان ممکن مهار و به جان و مال مردم کمترین خسارتی وارد نشود ؟

وظیفه آتش نشان شست و شوی جداول و فاضلاب های شهری نیست
شخصیت آتش نشانان انزلی را برای حفظ صندلی مدیریت خود حقیر نکنیم .

از اعضاء جدید شورای شهر انزلی درخواست می کنیم که هرچه سریعتر به مشکلات این قشر زحمتکش رسیدگی کنند .


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3739 بازدید

بازدید دیروز: 6110 بازدید

بازدید کل : 9449925 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی