*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13022
  • 03 اکتبر 2020 - 9:46
آشتی کنان بزرگ در انزلی

آشتی کنان بزرگ در انزلی

محمد مایلی کهن روز سه شنبه در تمرینات ملوان حاضر شد و سه بازیکن اخراجی سابق به گرمی از وی استقبال کردند و این اتفاق نشان دهنده این موضوع است که انزلی چی ها عزم خود را جزم کرده تا پس از پنج سال دوری از سطح اول فوتبال ایران به لیگ برتر بازگردند.

به گزارش انزلی پرس ، شاید هنوزخیلی از فوتبال دوستان در جریان ماجرای خداحافظی زودهنگام مازیار زارع در ۳۲ سالگی از دنیای فوتبال نباشند، روزهایی که انزلی چی ها سوگوار قوی سپیدی بودند که در عین ناباوری در آخرین لحظات دیدار پایانی لیگ چهاردهم در برابر سیاه جامگان مشهد شکست خورده و سقوط کرد تا فاجعه ای بزرگ برای هواداران ملوان به وقوع بپیوندد.

ملوان سقوط کرد و هواداران این تیم در انتظار صعود سریع و بازگشت این تیم به سطح اول فوتبال ایران بودند ، مدیران وقت پس از چند تلاش ناموفق برای عقد قرارداد با مربیانی چون منصور ابراهیم زاده و فرهاد پورغلامی سرانجام به محمد مایلی کهن که خود اهل انزلی است رسیدند.

حضور مایلی کهن در ملوان با حواشی فراوانی همراه بود ، اولین تصمیم بزرگ مایلی کهن کنار گذاشتن بازیکنانی چون پژمان نوری ، مازیار زارع و جلال رافخایی از این تیم بود ، اما سونامی تغییر در ملوان گریبان مایلی کهن را هم گرفت و این تغییرات باعث اختلاف شدید بین سرمربی و هواداران این تیم شمالی شد، اختلافات و درگیری هایی که تا پایان فصل ادامه داشت.

مایلی کهن اما زیر بار فشار هواداران ملوان خم به ابرو نیاورد و بر روی تصمیم خود پافشاری کرد و چند روز بعد نوری ، زارع ، و رافخایی هر سه به تیم خونه به خونه بابل پیوستند ، رافخایی و زارع در نیم فصل از خونه به خونه جدا شدند و دیگر هرگز فرصت پوشیدن پیراهن ملوان را بدست نیاوردند.

در پایان آن فصل ملوان قافیه را به رقیب سنتی خود سپیدرود واگذار کرد و تنها با اختلاف ۳ امتیاز این سپیدرود بود که راهی لیگ برتر شد و ملوان در لیگ دسته اول باقی ماند و این بر خشم انزلی چی ها بیش از پیش افزود.

سه سال بعد از جدایی مایلی کهن داستان ملوان در لیگ دسته اول به جاهای باریکی کشید به نحوی که می توان گفت اگر نتایج هفته های پایانی سایرتیم های لیگ یکی در فصل گذشته به نفع انزلی چی ها رقم نمی خورد این ملوان بود که به همراه سپیدرود و شهرداری تبریز راهی لیگ دسته دوم شده بود.

حالا هر سه مغضوبین مایلی کهن در ملوان حضور دارند ، پژمان نوری عضو هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه ملوان است ، مازیار زارع سرمربی و جلال رافخایی هم کمک اول اوست و انزلی چی ها خوشحال از دورهمی دوباره ستارهای خود هستند. محمد مایلی کهن روز سه شنبه در تمرینات ملوان حاضر شد و سه بازیکن اخراجی سابق به گرمی از وی استقبال کردند و این اتفاق نشان دهنده این موضوع است که انزلی چی ها عزم خود را جزم کرده تا پس از پنج سال دوری از سطح اول فوتبال ایران به لیگ برتر بازگردند.

برچسب ها