*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7379
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
آغازساخت یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی

آغازساخت یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی از آغاز ساخت یادمان شهدای گمنام این دانشگاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، علیرضا اقدامی ضمن اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی مختلف دردانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی گفت: خوشبختانه با حضور دکتر میرزاده ریاست عالیهدانشگاه آزاد اسلامی, برنامه ها و اقدامات فرهنگی به صورت اساسی و زیربنایی […]

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی از آغاز ساخت یادمان شهدای گمنام این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، علیرضا اقدامی ضمن اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی مختلف دردانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی گفت: خوشبختانه با حضور دکتر میرزاده ریاست عالیهدانشگاه آزاد اسلامی, برنامه ها و اقدامات فرهنگی به صورت اساسی و زیربنایی انجام می گیرد. وی تدفین پیکر دو شهید گمنام سال های دفاع مقدس در محوطه دانشگاه آزاداسلامی واحد بندرانزلی را یکی از ماندگارترین اقدامات فرهنگی این واحد عنوان و خاطرنشان کرد: امنیت, پیشرفت, عظمت و اقتدار امروز جامعه مرهون خون شهدا بوده و فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل های آینده متتقل شود, برهمین اساس تدفین پیکر شهدای گمنام دردانشگاه ها می تواند تأثیر قابل توجهی بر دانشجویان داشته باشد.

img_8333

دکتر اقدامی با بیان اینکه یادمان شهدای گمنام این دانشگاه با کمک و مساعدت خیرین و ادارات دولتی و خصوصی در حال ساخت است افزود: امیدواریم بتوانیم پروژه ساخت یادمان را هرچه زودتر به اتمام برسانیم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی همچنین ساخت تندیس شهید نامجو, برپایی کرسی های آزاد اندیشی و برگزاری کارگاه هایی در این زمینه برای دانشجویان و اساتید را از مهمترین برنامه های آتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی درحوزه فرهنگی ذکر کرد.

دکتر علیرضا اقدامی در بخش دیگری از سخنان خود از انتقال کامل دانشجویان به ساختمان اداری , آموزشی طالب آباد خبر داد و گفت: دانشجویان در ساختمان سابق ( گیلار ) با مشکلات بسیاری نظیر فاصله با ساختمان اصلی( طالب آباد ), دشواری در انجام امور اداری و عدم برخورداری از امکانات و تسهیلات مختلف مواجه بودند که با انتقال به ساختمان اصلی مشکلات یادشده مرتفع شده است.

لازم به ذکر است در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی حدود ۴۲۰۰ نفر دانشجو در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری درحال تحصیل هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.