*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5140
  • ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۳:۲۴
آمریکا به صدها تبعه این کشور فرمان خروج از ترکیه داد

آمریکا به صدها تبعه این کشور فرمان خروج از ترکیه داد

به گزارش انزلی پرس،نیروهای مسلح آمریکا روز سه‌شنبه (۲۹ مارس/۱۰ فروردین) در بیانیه‌ای اعلام کرد به خانواده‌های نیروهای خود دستور خروج از بخش‌های جنوبی ترکیه را داده است. بیانیه فرماندهی نیروهای آمریکا در اروپا می‌گوید این دستور را به دلیل «تداوم نگرانی‌های امنیتی در منطقه» صادر کرده است. مطابق این دستور، خانواده‌های نیروهای مستقر در […]

به گزارش انزلی پرس،نیروهای مسلح آمریکا روز سه‌شنبه (۲۹ مارس/۱۰ فروردین) در بیانیه‌ای اعلام کرد به خانواده‌های نیروهای خود دستور خروج از بخش‌های جنوبی ترکیه را داده است.

بیانیه فرماندهی نیروهای آمریکا در اروپا می‌گوید این دستور را به دلیل «تداوم نگرانی‌های امنیتی در منطقه» صادر کرده است.

index

مطابق این دستور، خانواده‌های نیروهای مستقر در شهرهای «آدانا» – من‌جمله پایگاه اینجرلیک»- «ازمیر» و «موغله» در ترکیه باید این مناطق را ترک کنند.

«فیلیپ بریدلاو»، فرمانده نیروهای آمریکایی در اروپا در این بیانیه گفت: «می‌دانیم که این تصمیم برای خانواده‌های ارتش ما مخرب است، اما ما باید آنها را امن نگه داریم و اثربخشی جنگی نیروهایمان را جهت حمایت از متحد قدرتمندمان، ترکیه در نبرد با تروریسم حفظ کنیم.»