*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8693
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۵:۲۱
آویشن باقری در شانس مجدد مسابقات وان ژاپن

آویشن باقری در شانس مجدد مسابقات وان ژاپن

به گزارش انزلی پرس،آویشن باقری کاراته‌کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم تیم ملی ایران با دو پیروزی و یک شکست و با توجه به فینالیست شدن حریفش به جدول شانس مجدد راه یافت. وی در دیدارهای فردا (یکشنبه) در بخش کومیته شانس خود را برای کسب مدال برنز خواهد آزمود. سارا بهمن یار کاراته کای ۱۸ […]

به گزارش انزلی پرس،آویشن باقری کاراته‌کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم تیم ملی ایران با دو پیروزی و یک شکست و با توجه به فینالیست شدن حریفش به جدول شانس مجدد راه یافت. وی در دیدارهای فردا (یکشنبه) در بخش کومیته شانس خود را برای کسب مدال برنز خواهد آزمود.

سارا بهمن یار کاراته کای ۱۸ ساله گیلانی در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم با ۴ پیروزی متوالی به فینال این وزن راه یافت. نابغه گیلانی کاراته آسیا این فرصت را دارد تا با پیروزی در بازی فینال اولین مدال طلای خود در رده بزرگ‌سالان را کسب کند.

گفتنی است رقابت‌های کاراته وان ژاپن به میزبانی اوکیناوا در حال برگزاری است و بهمن یار در دیدار فینال به مصاف شوئانگ گو شیائو از چین تایپه خواهد رفت.

شیائو پیش‌ازاین یک مدال برنز در بازی‌های آسیایی ازبکستان رده سنی زیر ۲۱ سال و یک مدال برنز در کاراته وان روتردام ۲۰۱۷ به دست آورده است.

باقری نیز در دیدار شانس مجدد به مصاف ون یون از چین تایپه خواهد رفت.

یون دارای عناوین متعدد آسیایی و جهانی است که مهم‌ترین آن‌ها یک مدال طلای بازی‌های آسیایی زیر ۲۱ سال، سه مقام قهرمانی، یک مقام نائب قهرمانی و چهار مقام سومی در کاراته وان است.