*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8201
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۲۵
آیا خط آتش ملوان تقویت می شود ؟

آیا خط آتش ملوان تقویت می شود ؟

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ملوانی، با پایان مسابقات لیگ دسته یک در نیم فصل اول پنجره نقل و انتقالات زمستانی گشوده شد تا تیم ها فرصتی جهت تقویت نقاط ضعف خود پیدا کنند. با توجه به شرایط موجود تمامی تیم ها در حد توان خود اقدام به جذب بازیکنان جدید خواهند […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ملوانی، با پایان مسابقات لیگ دسته یک در نیم فصل اول پنجره نقل و انتقالات زمستانی گشوده شد تا تیم ها فرصتی جهت تقویت نقاط ضعف خود پیدا کنند.

img_9309

با توجه به شرایط موجود تمامی تیم ها در حد توان خود اقدام به جذب بازیکنان جدید خواهند نمود و در این بازار هر تیمی که از لحاظ مالی و ساختار مدیریتی در جایگاه بهتری قرار داشته باشد می تواند از فرصت موجود به بهترین شکل ممکن استفاده نماید.

در طول فصل بارها شاهد تست بازیکنان مختلف در خط حمله ملوان بودیم که این موضوع نشان دهنده آن است که این تیم هنوز بازیکن مناسبی برای آن پست حساس در اختیار ندارد، گرچه آمار گلزنی ملوان در نیم فصل اول بالاتر از حد متوسط بوده اما شرایط در نیم فصل دوم قطعا پیچیده تر و دشوارتر خواهد بود.

ملوان هم اکنون از لحاظ تیمی به هارمونی قابل توجه ای دست یافته است که این اتفاق را مدیون سرمربی ریسک پذیر ملوان خواهیم بود اما قطعا محمد مایلی کهن بیش از همه به این موضوع اشراف دارد که تلاش های مجموعه تیم باید به ثمر بنشیند و این اتفاق بدون تقویت خط آتش ملوان به وقوع نخواهد پیوست.

صعود ملوان به لیگ برتر به هیچ عنوان دور از انتظار و غیر ممکن نخواهد بود و این صعود هم برای ملوان و هم برای محمد مایلی کهن می تواند شروعی دوباره در فوتبال ایران باشد، شروعی که نزدیک و در دسترس قرار دارد اگر خط آتش ملوانان با درایت مایلی کهن تقویت شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.