*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2580
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۵۳

آیت الله زین‌العابدین قربانی برای شرکت در انتخابات خبرگان رهبری ثبت‌نام کرد

آیت الله زین العابدین قربانی نیز در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کرد. به گزارش انزلي پرس به نقل از تسنيم ، آیت الله زین العابدین قربانی دقایقی پیش در فرمانداری رشت حضور یافت و کاندیداتوری خود را برای حضور در مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد. آیت الله قربانی درباره شرکت در انتخابات پنجمین […]

139310011550304434348124

آیت الله زین العابدین قربانی نیز در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کرد.

به گزارش انزلي پرس به نقل از تسنيم ، آیت الله زین العابدین قربانی دقایقی پیش در فرمانداری رشت حضور یافت و کاندیداتوری خود را برای حضور در مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد.

آیت الله قربانی درباره شرکت در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: با توجه به تجربه سال‌ها تحقیق و پژوهش در امور دینی و سیاسی و با توجه به شاگردی در مکتب رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی خمینی(ره) تصمیم گرفتم در این انتخابات شرکت کنم.

وی افزود: دشمن هر لحظه در کمین افکار و اندیشه‌های اسلامی جامعه ما است و امیدوارم در این مجلس با حضور پررنگ خود بتوانم نقش خود را در بررسی و رفع مشکلات جامعه ایفا کنم.

ثبت نام کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در فرمانداری رشت هم‌اکنون در حال انجام است.