*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7689
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
ابرناکی ، بارندگی و وزش باد در گیلان تا پایان هفته جاری

ابرناکی ، بارندگی و وزش باد در گیلان تا پایان هفته جاری

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ابرناکی، مه آلودبودن هوا، بارندگی و وزش باد در استان تا پایان هفته جاری خبر داد. به گزارش انزلی پرس به نقل از ایرنامازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه به طور غالب ناپایدار در منطقه است که بر این اساس […]

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ابرناکی، مه آلودبودن هوا، بارندگی و وزش باد در استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش انزلی پرس به نقل از ایرنامازیار غلامی بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه به طور غالب ناپایدار در منطقه است که بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد پیش بینی می شود.

مهندسی و سواحل وبنادر
وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، ارتفاعات جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان را قسمتی ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، در ارتفاعات جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری پیش بینی کرد.
غلامی بیشترین میزان بارش باران در گیلان طی شبانه روز گذشته را مربوط به ایستگاه هواشناسی فرودگاه رشت با ۲۴٫۲ میلیمتر و پس از آن بندرانزلی با ۲۰٫۶ میلیمتر عنوان کرد.
وی گفت: بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته با ۱۷ درجه سلسیوس مربوط به رودسر و کمینه دما مربوط به جیرنده با سه درجه سلسیوس بوده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان افزود: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب ۱۴ و ۱۱ درجه سلسیوس ثبت شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.