*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8892
  • ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۸:۴۱
احمدی فرد : از پورقربان خواسته ام فعالیت های ۱۰۰ روزه خود را گزارش دهد

احمدی فرد : از پورقربان خواسته ام فعالیت های ۱۰۰ روزه خود را گزارش دهد

احمدی فرد از شهردار محترم می خواهم پس از پایان صد روز کاری وی در شهرداری بندرانزلی گزارشی از عملکرد خود به مردم انزلی ارائه دهد. به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، امیر احمدی فرد ظهر روز گذشته پس از آنکه تعدادی از رسانه های انزلی از شهردار بندرانزلی خواستند تا فعالیت […]

احمدی فرد از شهردار محترم می خواهم پس از پایان صد روز کاری وی در شهرداری بندرانزلی گزارشی از عملکرد خود به مردم انزلی ارائه دهد.

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، امیر احمدی فرد ظهر روز گذشته پس از آنکه تعدادی از رسانه های انزلی از شهردار بندرانزلی خواستند تا فعالیت های ۱۰۰ روز اول کاری خود را به مردم انزلی گزارش دهد ،
از پور قربان خواست تا در صحن علنی شورا گزارشی از عملکرد ۱۰۰ روز گذشته خود برای شفافیت بیشتر ارائه نماید.

احمدی فرد

احمدی فرد

بر اساس این گزارش احمدی فرد اعلام کرد : از شهردار محترم میخواهم بعد از اتمام صد روز کاری، عملکرد صد روزه شهرداری را آماده و در صحن علنی شورا به مردم گزارش بدهد.

پورقربان در این جلسه درباره برخی از فعالیت های انجام شده در شهرداری در ۱۰۰ روز گذشته توضیحاتی ارائه نمود اما قرار است به زودی در شورای شهر بندرانزلی گزارش کاملی از عملکرد صد روزه خود ارائه نماید.

آنچه که مهم به نظر می رسد این نکته است که رئیس شورای شهر انزلی پیام رسانه های انزلی را به خوبی دریافت کرده و در صدد آن است تا مقدماتی فراهم کند که هم خود و هم شهردار منتخب شورای تحت ریاست وی به مطالبات بحق مردم انزلی پاسخگو باشند .