*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 10506
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
اختصاصی – مدیرعامل ملوان استعفا داد / متن استعفا
اختصاصی – مدیرعامل ملوان استعفا داد / متن استعفا

اختصاصی – مدیرعامل ملوان استعفا داد / متن استعفا

به گزارش انزلی پرس ، محمد احمدزاده و مازیار زارع به دلیل عدم انجام تعهدات مالی مدیران باشگاه از بازیکنان تیم خداحافظی کرده اند ، در این بین میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه ملوان نیز از سمت خود در این باشگاه استعفاء داده و دقایقی پیش متن استعفاء خود را برای انزلی پرس ارسال کرده است.

به گزارش انزلی پرس ، ملوان روزهای بسیار بدی را از لحاظ مالی و مدیریتی سپری می کند ، خبرها حاکی از آن است که محمد احمدزاده و مازیار زارع به دلیل عدم انجام تعهدات مالی مدیران باشگاه از بازیکنان تیم خداحافظی کرده اند ، در این بین میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه ملوان نیز از سمت خود در این باشگاه استعفاء داده و دقایقی پیش متن استعفاء خود را برای انزلی پرس ارسال کرده است.

مردم شریف وگرانقدر بندرانزلی


با سلام و احترام؛
بی‌شک قلب همه ما انزلیچی‌ها به عشق ملوان می‌تپد. ملوانی که نقطه عطفی است تا همه ما در هر گروه سنی را به اتفاق، متحد کرده و همصدا نامش را در تمامی میادین ورزشی، فریاد می‌زنیم.
خدای را شاکرم که به بنده فرصت خدمتگزاری به تیم محبوب شهرمان داده شد و در این مدت از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تمام تلاش خود را برای خروج از بحران حاکم بر این تیم باسابقه شهرمان، به کار بستم و هم اینک با توجه به اينكه مشكلات تا حدودي رفع شده، وضعيت تيم روبه بهبود است فرصت را مغتنم می‌شمارم تا عرصه را برای حمایتهای دیگرعزیزان از این تیم مردمی فراهم آورم.
ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد حضرات، کادرفنی زحمتکش، بازیکنان باغیرت و هواداران باتعصب، باوفا و همیشه پشتیبان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، بدینوسیله استعفای خود از مدیریت عاملی باشگاه فرهنگی، ورزشی ملوان بندرانزلی را تقدیم حضورتان می‌کنم.
آرزوی قلبی من پرواز دوباره قوی سفید انزلی و اقتدار این تیم لایق در تمامی عرصه‌های ورزشی است.


ارادتمند
میلاد رفیع‌نیا
اسفندماه ۱۳۹۷

2 دیدگاه

  1. سیکتیر به سلامت

  2. مالک جان بیا این بدهکاریت و اول بده بعدا استعفا بده