*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12621
  • 30 جولای 2020 - 13:16

استرس های میثاقیان برای ملوان

واقعا تمام تلاشمان این است که تیم را حفظ کنیم. ما 10 امتیاز از 5 بازی اخیرمان گرفته ایم ولی اینقدر جدول فشرده است که جای ما تغییری نکرده است. باور کنید اینقدر استرس دارم که شب ها نمی توانم بخوابم.

اکبر میثاقیان

میثاقیان : شب ها از استرس زیاد خوابم نمی برد !

این تیم هم ملوان است و همه مردم ایران با قلبشان این تیم را دوست دارند. تیم هایی مثل ملوان باید در فوتبال باشند. این ها را برای این می گویم که امیدوارم نظارت بیشتری وجود داشته باشد تا هر تیمی به چیزی که حقش است، برسد.

واقعا تیم ما تیم خوبی است. ما ۱۰ امتیاز از ۵ بازی آخرمان گرفته ایم. خدا را شکر بچه های متحدی داریم. گل بخوریم، اتحادمان از دست نمی رود. روحیه و ذهنیت بچه ها خوب شده است. بچه ها دیگر نمی خواهند ببازند و نمی خواهند تیمشان بیفتد. می خواهند برای ملوان و مردم انزلی افتخار کسب کنند.

خدایی دمشان گرم. هم پژمان و هم مازیار. واقعا از جان مایه می گذارند. دو جوان لایق هستند که تیم را مدیریت می کنند و ما هم در کنار آنها تلاش می کنیم که باشگاه پایدار بماند.

واقعا تمام تلاشمان این است که تیم را حفظ کنیم. ما ۱۰ امتیاز از ۵ بازی اخیرمان گرفته ایم ولی اینقدر جدول فشرده است که جای ما تغییری نکرده است. باور کنید اینقدر استرس دارم که شب ها نمی توانم بخوابم.

@AnzaliPress

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.