*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5149
  • ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۳:۴۹
استقبال چشمگیر گردشگران نوروزی از مجموعه‌های تاریخی گیلان
استقبال چشمگیر گردشگران نوروزی از مجموعه‌های تاریخی گیلان

استقبال چشمگیر گردشگران نوروزی از مجموعه‌های تاریخی گیلان

رضا علیزاده پیش از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های موجود برای توسعه گردشگری این استان اظهار کرد: گیلان دارای جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی بسیار است.  وی با بیان اینکه نوروز جاری برنامه‌های آیینی گیلان مورد توجه و استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفت، افزود: پرداختن به […]

رضا علیزاده پیش از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های موجود برای توسعه گردشگری این استان اظهار کرد: گیلان دارای جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی بسیار است.

 وی با بیان اینکه نوروز جاری برنامه‌های آیینی گیلان مورد توجه و استقبال مسافران و گردشگران قرار گرفت، افزود: پرداختن به پیشینه فرهنگی و احیای آیین‌های اصیل گیلان جزو برنامه‌های مهم ما در این استان است.

13920111000387_PhotoA

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان با تأکید بر ضرورت حفظ آثار تاریخی این استان خاطرنشان کرد: اماکن تاریخی گیلان باید به مراکز گردشگری استان تبدیل شوند.

وی نگاه راهبردی به آثار تاریخی گیلان را مهم دانست و یادآور شد: در تعطیلات نوروز جاری مجموعه‌های فرهنگی و تاریخی گیلان از جمله قلعه‌رودخان، ماسوله، موزه میراث روستایی و… نسبت به مدت مشابه سال گذشته مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

علیزاده با اشاره به اینکه آمادگی خوبی در مراکز فرهنگی، تاریخی و گردشگری گیلان برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی وجود دارد، یادآور شد: مهمانان نوروزی از این اماکن بازدید کنند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.