*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2460
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۰۹
استقبال گردشگران از پارک‌های جنگلی انزلی

استقبال گردشگران از پارک‌های جنگلی انزلی

به گزارش انزلی پرس، پارک جنگلی چپرپرد و طالب‌آباد انزلی مورد استقبال گردشگران قرار گرفت. پارک جنگلی چپرپرد به مساحت ۵٫۵ هکتار در ضلع شرقی محدوده منطقه آزاد انزلی در حاشیه سواحل زیبای خزر و کنار دشت سرسبز واقع شده است. پارک جنگلی طالب‌آباد نیز با فضایی به مساحت پنج هکتار در ضلع غربی محدوده […]

park

به گزارش انزلی پرس، پارک جنگلی چپرپرد و طالب‌آباد انزلی مورد استقبال گردشگران قرار گرفت.

پارک جنگلی چپرپرد به مساحت ۵٫۵ هکتار در ضلع شرقی محدوده منطقه آزاد انزلی در حاشیه سواحل زیبای خزر و کنار دشت سرسبز واقع شده است.

پارک جنگلی طالب‌آباد نیز با فضایی به مساحت پنج هکتار در ضلع غربی محدوده منطقه آزاد انزلی در کنار ساحل دریا و حاشیه رودخانه طالب‌آباد قرار دارد و دارای درختان کاج قدیمی خود و چشم‌انداز زیبا است.

مسیر دو پارک ساحلی و جنگلی چپرپرد و طالب‌آباد به همراه المان‌های گردشگری و مجموعه بازی کودکان از نوع بادی و پلی‌اتیلنی، آلاچیق، جاده‌های دسترسی و … نظر هر بیننده را جلب می‌کند.

گیلان با برخورداری از جنگل، دریا، ساحل، تالاب و … همواره مورد توجه بسیاری از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بوده که منطقه آزاد انزلی از این امر بی‌بهره نیست.

منطقه آزاد انزلی به دلیل بهره‌مندی از فعالیت‌های تجاری و اقتصادی و ایجاد امکانات رفاهی و فضای مناسب و استفاده از ظرفیت‌های طبیعی و آب و هوای مناسب و… می‌تواند به عنوان قطب گردشگری شمال کشور مطرح شود./فارس

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.