*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1220
  • ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۰۱
استقلال تهران ۲ – ملوان بندرانزلی ۰

استقلال تهران ۲ – ملوان بندرانزلی ۰

به گزارش ملوانی، در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۹:۳۰ امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران از ملوان انزلی میزبانی کرد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر استقلال به پایان رسید. شاگردان پرویز مظلومی بازی را طوفانی آغاز کردند و در نیمه اول دو گل زدند و چند […]

s-m

به گزارش ملوانی، در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۹:۳۰ امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران از ملوان انزلی میزبانی کرد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر استقلال به پایان رسید.

شاگردان پرویز مظلومی بازی را طوفانی آغاز کردند و در نیمه اول دو گل زدند و چند موقعیت صد در صد گلزنی را از دست دادند. شاید این شانس امیر قلعه نویی سرمربی ملوان بود که موقعیت های استقلال گل نشد و شکست تیمش سنگین تر نشد.

اما با شروع نیمه دوم امیرقلعه نویی با تعویض هایی که کرد از فشار حملات استقلال کم کرد هرچند نتوانست موقعیت زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کند تا بازی با همان نتیجه ۲ بر صفر به پایان برسد.

استقلال: سید مهدی رحمتی، امین حاج محمدی، هرائیر مگویان، محمدرضا خرسندنیا،خسرو حیدری(۶۶ یعقوب کریمی)، میثم مجیدی، امید ابراهیمی،روزبه چشمی، محسن کریمی(۶۰ کرار جاسم)، جابر انصاری، آرش برهانی(۸۴ ریوالدو باربوسا)
سرمربی: پرویز مظلومی

ملوان: حسین حسینی، عزت اله پورقاز، پژمان نوری، آرش افشین، مازیار زارع، حسین ماهینی، حسین کنعانی زادگان، محمد آبشک ( ۷۶ – جلال رفخایی)، سعید یوسف زاده (۴۶ – محمد نزهتی)، فرزاد حاتمی و عزیز معبودی (۴۶ – شهاب کرمی)
سرمربی: امیر قلعه نویی

اخطار: محمدامین حاج محمدی(۱۸)،میثم مجیدی(۲۰)،امید ابراهیمی (۳۹)،روزبه چشمی(۶۱) استقلال – حسین ماهینی(۳۳)، عزت پورقاز(۳۷)، شهاب کرمی(۹۱) ملوان

شرح گل:
۰-۱ (استقلال ):دردقیقه ۲۹ امید ابراهیمی روی سانتر خسرو حیدری با ضربه سر زیبا دروازه ملوان را باز کرد.

۰-۲(استقلال): باز هم امید ابراهیمی این بار روی یک کاشته استثنایی فاصله را بیشتر کرد . او با شوتی محکم از بالای سر مدافعان ملوان تور دروازه حسینی را پاره کرد و سپس به شادی پرداخت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.