*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1526
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
استیلی: امیدوارم هواداران فردا یار دوازدهم ما باشند/ توقع من بیشتر است

استیلی: امیدوارم هواداران فردا یار دوازدهم ما باشند/ توقع من بیشتر است

به گزارش ملوانی و به نقل از کاپ، حمید استیلی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل گسترش فولاد اذعان داشت: امیدواریم فردا یک بازی خیلی خوب انجام دهیم. مهم ترین عامل کمکی ما در چهار بازی اخیر نقش انکار ناپذیری در موفقیت ما داشته اند هواداران بودند. امیدوارم آنها فردا یار دوازدهم ما باشند. […]

IMG_6482

به گزارش ملوانی و به نقل از کاپ، حمید استیلی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل گسترش فولاد اذعان داشت: امیدواریم فردا یک بازی خیلی خوب انجام دهیم. مهم ترین عامل کمکی ما در چهار بازی اخیر نقش انکار ناپذیری در موفقیت ما داشته اند هواداران بودند. امیدوارم آنها فردا یار دوازدهم ما باشند. ما تمام تلاش خود را برای مردم انزلی انجام می دهیم تا به سه امتیاز مسابقه دست پیدا کنیم. خدا را شکر همه بازیکنان را در اختیار داریم و هیچ مصدومی نداریم ضمن اینکه درویشی نیز به تیم ما اضافه شد. پس از این مسابقه راهی اردوی آماده سازی می شویم.

وی ادامه داد: اگر دیده باشید تیم های من عموما کارهای هجومی را انجام می دهند و در کنار آن به دفاع نیز می پردازند. در ملوان ابزار مناسبی در اختیار دارم که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است. البته این زمان می خواهد که جوانان جا بیفتند. زمانی که سال گذشته در راه آهن هم حضور داشتم تیم ما بیشترین جوان را در لیگ معرفی کرد. امیدوارم بتوانیم از نیروهای بومی تیم استفاده کنیم. اینها آینده های تیم هستند. تمام تلاش ما این است که بهترین ترکیب ممکن را به زمین بفرستیم تا تیم نتیجه بگیرد.

سرمربی ملوان تصریح کرد: بارها گفته ام خوشحالم در جایی هستم که نه قرمز و نه آبی است بلکه همه ملوانی هستند. البته گاهی اوقات سوالاتی از من پرسیده می شود که ناچارم این پرسش ها درباره پرسپولیس را هم به احترام اصحاب رسانه جواب دهم. اما تمام فکر و ذکر من تیم ملوان است. هر وقت جایی می روم صحبت همه درباره ملوان است.

وی در ارتباط با چمن ورزشگاه تختی گفت: با توجه به بازیکنان تکنیکی که داریم اگر چمن زمین کوتاه باشد می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ضمن اینکه اگر رسیدگی شود و امکانات بیشتری در استادیوم نهاده شود هواداران ما بسیار راحت تر هستند.

استیلی یادآوری کرد: مهم ترین مساله بخش روحی و روانی است وقتی آرامش وجود داشته باشد شرایط بهتر می شود. خوشبختانه همه دست به دست هم دادند. در بازی قبلی ما عقب بودیم اما هواداران چنان تشویق کردند که بعد از دقیقه ۹۰ نتیجه گرفتیم آن هم مقابل تیمی که نماینده ایران در آسیاست و فینالیست جام حذفی است. البته باید بگویم که توقع من خیلی بیشتر از این مسایل است اما خدا را شکر که با دست پر از تهران خارج شدیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.