*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2709
  • ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱:۲۵
استیلی: مخالف برگزاری بازی با استقلال در روز یکشنبه هستم/ با جدایی پاشنکو و حاتمی مشکلاتمان بیشتر می‌شود

استیلی: مخالف برگزاری بازی با استقلال در روز یکشنبه هستم/ با جدایی پاشنکو و حاتمی مشکلاتمان بیشتر می‌شود

به گزارش انزلی پرس، حمید استیلی در خصوص دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: نیمه اول بازی پایاپایی مقابل ذوب‌آهن داشتیم و بازی را خوب کنترل کردیم اما در نیمه دوم شرایط متفاوت بود و روی غافلگیری گل خوردیم و پس از آن بازی را کنترل کردیم. متاسفانه زمانی که در […]

photo_2015-11-02_10-22-58

به گزارش انزلی پرس، حمید استیلی در خصوص دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: نیمه اول بازی پایاپایی مقابل ذوب‌آهن داشتیم و بازی را خوب کنترل کردیم اما در نیمه دوم شرایط متفاوت بود و روی غافلگیری گل خوردیم و پس از آن بازی را کنترل کردیم. متاسفانه زمانی که در ارتفاع بالاتر از سطح دریا بازی می‌کنیم بازیکنان ما مشکل تنفسی پیدا می‌کنند.

وی در خصوص اشتباه پاشنکو که منجر به گل ذوبی‌ها شد، اظهار داشت: نمی‌شود اشتباه را به گردن یک بازیکن انداخت و وقتی اشتباهی صورت می‌گیرد که منجر به گل زدن حریف می‌شود همه بازیکنان در آن مقصرند.

سرمربی ملوان در مورد جدایی پاشنکو از این تیم تاکید کرد: ما به این دروازه‌بان نیاز داریم و با جدایی او و حاتمی مشکلات ما بیشتر خواهد شد.

استیلی در خصوص اینکه پروسه جذب مهاجم برای تیمش در چه مرحله‌ای قرار دارد، تصریح کرد: ما چند مهاجم داخلی و خارجی را مد نظر قرار داده‌ایم اما باید منابع مالی تامین شود تا بتوانیم ۲ یا ۳ بازیکن که نیاز داریم جذب کنیم. به خوبی می‌دانم دنیامالی تمام تلاش خود را برای تامین منابع مالی و تزریق پول به بازیکنان در نیم فصل انجام می‌دهد.

وی گفت : امیدوارم هواداران شرایط ما را به‌خوبی درک کنند که در چه وضعیتی قرار گرفته‌ایم و با همه وجود از تیم خود حمایت کنند، چون اگر من در ملوان هستم فقط به‌خاطر علاقه به این هواداران است.

سرمربی تیم ملوان در مورد درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تعویق دیدار این تیم مقابل ملوان در هفته هفدهم لیگ برتر از شنبه به یکشنبه آینده گفت: با توجه به برنامه از قبل اعلام‌شده سازمان لیگ که قرار بود بازی ما با استقلال پنجشنبه برگزار شود و آغاز تعطیلات نیم‌فصل، بازیکنان ما برای رفتن به مرخصی برنامه‌ریزی و حتی بلیت تهیه کردند اما این بازی به روز شنبه موکول شد و آنها مجبور شدند بلیت و برنامه‌های خود را بر مبنای این تغییر عوض کنند بنابراین ما به هیچ وجه موافق تعویق بازی به روز یکشنبه نیستیم و خواستار برگزاری آن در روز شنبه هستیم./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.