*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11486
  • ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
اعتماد به نفس خود را مجددا بدست آورده ام

اعتماد به نفس خود را مجددا بدست آورده ام

حضور آقای فرزام چه از لحاظ فنی چه از لحاظ روحی نقش بسزایی در اوج‌گیری دوباره‌ام داشته است؛ شش سال زیر نظر سرمربی روئینگ فعالیت می‌کنم و هر روز نکته‌های جدیدی از فرزام یاد گرفته و در حال پیشرفت هستم.

به گزارش انزلی پرس، نازنین ملایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به حضور در رقابت‌های روئینگ کاپ آسیا اظهار کرد: با حمایت حامی مالی به رقابت‌های کاپ آسیایی پاتایا اعزام شدیم، این حامی از طریق افشین فرزام معرفی‌شده و خواهان حضور دو ورزشکار برتر رشته روئینگ در این جام شد.

نازنین ملائی

وی با اذعان به اینکه با صلاحدید سرمربی در دو ماده سبک‌وزن و سنگین‌وزن در کاپ تایلند به آب زد، گفت: رقابت در این دو ماده با فاصله زمانی اندک برگزار شد ولی با توجه به تدابیر آقای فرزام توانستم با آمادگی ۷۵ درصدی وارد مسابقات شده و دو نشان خوش‌رنگ کسب کنم.

دارنده نشان طلای رقابت‌های روئینگ قهرمانی آسیا کره جنوبی با بیان اینکه مسابقات انتخابی المپیک توکیو در اردیبهشت‌ماه ۹۹ در کشور کره جنوبی برگزار می‌شود، افزود: برنامه‌ریزی‌مان در رقابت‌های کاپ آسیایی پاتایا به‌گونه‌ای بود که بتوانیم محکی جدی داشته باشیم و خودمان را برای آمادگی ۱۰۰ درصدی برای مسابقات انتخابی المپیک توکیو مهیا کنیم.

ملایی با بیان اینکه کسب دو نشان طلای روئینگ سبک‌وزن و سنگین‌وزن در پاتایا حاصل تمرینات مدون زیر نظر افشین فرزام بوده است، گفت: چندین سال زیر نظر فرزام تمرین می‌کنم و تغییر سرمربی در آستانه مسابقات المپیک توکیو به صلاح نبود؛ تدوین تمرینات غیرحضوری از سوی فرزام باعث شد اعتمادبه‌نفسم را در برهه‌ای از دست بدهم.

وی با تأکید بر نقش بارز سرمربی در بازیابی اعتمادبه‌نفس ازدست‌رفته افزود: حضور آقای فرزام چه از لحاظ فنی چه از لحاظ روحی نقش بسزایی در اوج‌گیری دوباره‌ام داشته است؛ شش سال زیر نظر سرمربی روئینگ فعالیت می‌کنم و هر روز نکته‌های جدیدی از فرزام یاد گرفته و در حال پیشرفت هستم.

دارنده دو نشان طلای روئینگ کاپ آسیایی پاتایا سطح این رقابت‌ها را بالا دانست و گفت: رقیب قزاقستانی در ماده سنگین‌وزن روئینگ سه دوره سابقه حضور در المپیک را دارد و ورزشکار ویتنامی نیز از سطح بالایی برخوردار بود؛ به دلیل نوع برنامه‌ریزی تمرینی و تاکتیک از پیش تعیین‌شده توانستم با فاصله نسبت به رقبا در هر دو ماه سبک‌وزن و سنگین‌وزن به قهرمانی دست پیدا کنم.

ملایی با بیان اینکه قایق‌های جدید خریداری‌شده استاندارد هستند، افزود: این قایق‌ها باعث می‌شوند از لحاظ ادوات در شرایطی مشابه با سایر ورزشکاران برتر رشته روئینگ تمرین کرده و دغدغه قایق‌های غیراستاندارد را نداشته باشیم؛ بسیار حائز اهمیت است که پیش از مسابقات انتخابی المپیک با قایق‌های جدید تمرین کرده و تایم گیری کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.