*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1627
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۴:۰۱

اعضای هیئت رئیسه شوای شهر انزلی ابقا شدند

به گزارش انزلی پرس،رئیس شورای اسلامی انزلی در مراسم سومین سال انتخابات هیئت رئیسه که پیش از ظهر یکشنبه با حضور دو نماینده از فرمانداری و اعضای شورای شهر برگزار شد، گفت: مطابق برنامه ریزی های شورای اسلامی استان مقرر شد که یک هفته زودتر از موعد مقرر، در سراسر کشور انتخابات هیئت رئیسه شوراها […]

به گزارش انزلی پرس،رئیس شورای اسلامی انزلی در مراسم سومین سال انتخابات هیئت رئیسه که پیش از ظهر یکشنبه با حضور دو نماینده از فرمانداری و اعضای شورای شهر برگزار شد، گفت: مطابق برنامه ریزی های شورای اسلامی استان مقرر شد که یک هفته زودتر از موعد مقرر، در سراسر کشور انتخابات هیئت رئیسه شوراها برگزار شود.

محمدرضا بدیعی فر با بیان اینکه در هر شورایی اختلاف نظر وجود دارد، افزود: اختلاف نظر در بین اعضا هیچ تاثیری در تصمیمات شورا ندارد.

وی با تاکید بر اینکه در هر انتخاباتی اکثریت آراء تعیین کننده نتیجه آن است، اظهار کرد: این روند طبیعی دموکراسی است که در دنیا نیز حاکم است و حتی اگر نتیجه جلسه از قبل نیز مشخص باشد باید قانون رعایت شود.

در نتیجه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر انزلی محمدرضا بدیعی فر به عنوان رییس شورا و مابقی اعضای هیئت رئیسه نیز در سمت قبلی خود با حداکثر آراء به مدت یک سال دیگر ابقا شدند.