*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11483
  • ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۹:۱۷
اعظم غلامی : برای تمامی دقایق مسابقه برنامه داشتیم

اعظم غلامی : برای تمامی دقایق مسابقه برنامه داشتیم

سرمربی ملوان سه امتیاز دیدار مقابل زاگرس را دل‌چسب دانست و افزود: این سه امتیاز باعث شد یک رده در جدول صعود کرده و با رتبه هفتمی به استقبال تعطیلات نیم‌فصل برویم.

به گزارش انزلی پرس، اعظم غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به کسب پیروزی خانگی مقابل آذرخش اظهار کرد: برای تمامی دقایق مسابقه برنامه داشته و به هدفمان که کسب سه امتیاز مسابقه بود دست پیدا کردیم.

وی با تأکید بر نقش بارز اتحاد و همدلی بازیکنان و کادر ملوان در کسب پیروزی در آخرین دیدار نیم‌فصل نخست لیگ برتر افزود: ملوان در طول فصل از حمایت‌های بی‌دریغ هواداران بهره‌مند بوده و خوشحالیم با کسب پیروزی به استقبال تعطیلات می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با بیان اینکه تیم ملوان دیر بسته شد، گفت: تشکیل دیرهنگام تیم فوتبال بانوان ملوان باعث شد بازیکنان برای رسیدن به مرز آمادگی، تلاش بیشتری از خود به خرج دهند و هر چه از لیگ گذشت با تیمی به‌مراتب قوی‌تر راهی مسابقات شدیم.

غلامی با اذعان به اینکه جایگاه ملوان رده هفتمی لیگ برتر نیست، تصریح کرد: با شرایط ویژه‌ای وارد مسابقات شده و به همین دلیل از رتبه و نتیجه کسب‌شده راضی هستم، تیممان هفته‌به‌هفته با آرامش بیشتری در مسابقات حاضر شد و نتایجی به‌مراتب بهتر نسبت به هفته‌های ابتدایی فصل کسب کرد.

اعظم غلامی

وی با اشاره به اینکه تیم زاگرس تا پای جان مقابل ملوان جنگید، گفت: تیم شیرازی با توجه به مشکلات موفق شد به انزلی سفر کند و بازی پایاپایی مقابل تیممان به نمایش گذاشت، به بازیکنان و کادر فنی این تیم بابت نمایش خوبشان تبریک می‌گویم.

سرمربی ملوان سه امتیاز دیدار مقابل زاگرس را دل‌چسب دانست و افزود: این سه امتیاز باعث شد یک رده در جدول صعود کرده و با رتبه هفتمی به استقبال تعطیلات نیم‌فصل برویم.

غلامی با اشاره به تزریق نیرو و انگیزه از سوی هواداران ملوان به این تیم بیان کرد: لحظه‌به‌لحظه بازی مقابل هواداران خاطره‌انگیز است و باانگیزه‌ای که از سکوها به تیم منتقل می‌شود، کاری راحت‌تر نسبت به تیم‌های بدون هوادار در پیش داریم؛ حضور هواداران ملوان در مسابقات برایمان غنیمت است.

وی از تعطیلات کوتاه نیم‌فصل مسابقات خبر داد و گفت: به دلیل شروع دیرهنگام لیگ برتر، تعطیلات کمی در پیش داریم و تلاشمان بازسازی تیم در این فرصت کوتاه است؛ قصدمان تزریق دو بازیکن به ملوان است و یک بازیکن نیز از جمع ملوان جدا می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.