*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1671
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۳:۴۶
افتتاح دو طرح گازرساني و يك سالن ورزشي درمنطقه آزاد انزلي

افتتاح دو طرح گازرساني و يك سالن ورزشي درمنطقه آزاد انزلي

در سومين روز از هفته دولت سه پروژه عمراني شامل گازرساني به روستاهاي حاجي بكنده و چوكده از روستاهاي اين منطقه و سالن ورزشي روستاي باغ امير كنده با حضور معاونين و مديران سازمان منطقه آزاد انزلي ،فرماندار و رييس شوراي اسلامي شهرستان رشت ،مقامات استاني و شهرستاني، بخشداران و اعضاي شوراهاي اسلامي  منطقه افتتاح […]

gasresani2

در سومين روز از هفته دولت سه پروژه عمراني شامل گازرساني به روستاهاي حاجي بكنده و چوكده از روستاهاي اين منطقه و سالن ورزشي روستاي باغ امير كنده با حضور معاونين و مديران سازمان منطقه آزاد انزلي ،فرماندار و رييس شوراي اسلامي شهرستان رشت ،مقامات استاني و شهرستاني، بخشداران و اعضاي شوراهاي اسلامي  منطقه افتتاح گرديد.

بنا به اين گزارش با افتتاح پروژه گازرساني به روستاهاي حاجي بكنده و چوكده كليه ساكنين روستاهاي منطقه از مزيت گاز طبيعي برخوردار شدند و منطقه آزاد انزلي اولين منطقه آزاد سبز كشور  در حوزه گازرساني شد . شركت گاز استان گيلان به عنوان دستگاه مجري عمليات،گازرساني به اين دو روستاي منطقه آزاد انزلي را برعهده داشت.

افتتاح سالن ورزشي روستاي باغ امير كنده با مساحتي بالغ بر ۸۵۰ متر مربع سومين پروژه اي بود كه در سومين روز از هفته دولت در اين منطقه افتتاح شد. در مراسم افتتاحيه اين طرح مجيد فاتحي سرپرست معاونت فرهنگي ،اجتماعي و گردشگري سازمان با تقدير از تلاشهاي صورت گرفته براي احداث اين سالن در راستاي توسعه زيرساخت هاي ورزشي منطقه ، اقدامات و همكاري شوراي اسلامي روستاي باغ امير كنده الگويي مناسب براي مشاركت شهروندانان و شوراها در ايجاد مراكز فرهنگي و ورزشي در منطقه دانست و از اعلام آمادگي سازمان منطقه آزاد انزلي براي تجهيز و استانداردسازي اين مجموعه ورزشي خبر داد.

گفتني است منطقه آزاد انزلي داراي ۲۸ روستا و ۳۰ هزار جمعيت مي باشد.