*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12076
  • 29 ژوئن 2020 - 1:46
افتتاح کتابخانه شیون فومنی در کپورچال بندرانزلی

افتتاح کتابخانه شیون فومنی در کپورچال بندرانزلی

به همت دکتر محمد نقی نمک فروش، خیر فرهنگ دوست شهرستان بندر انزلی و با همکاری اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در روستای کپورچال این شهرستان، یک باب مدرسه و کتابخانه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی شیون فومنی، به همت دکتر محمد نقی نمک فروش، خیر فرهنگ دوست شهرستان بندر انزلی و با همکاری اداره کل نوسازی؛ توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در روستای کپورچال این شهرستان، یک باب مدرسه و کتابخانه افتتاح و به بهره برداری رسید.

کتابخانه این مدرسه دوره متوسطه اول که از سویی برای استفاده دانش آموزان و از دیگر سوی برای استفاده اهالی کپورچال در نظر گرفته شده است، با نام شاعر محبوب و نامدار معاصر ” شیون فومنی” از مشاهیر و مفاخر فرهنگی استان گیلان نامگذاری شده است.

در مراسم افتتاح این مدرسه و کتابخانه که با حضور مسوولان استانی و محلی و اهالی فرهنگ دوست کپورچال برگزار شد، از سوی حامد فومنی، رییس بنیاد فرهنگی شیون فومنی؛ سه جلد از مجموعه کتاب های شعر گیلکی و فارسی شیون فومنی به این کتابخانه اهدا گردید.