*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1668
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۳:۴۰
افتتاح ۵ طرح هادی در بخش مرکزی انزلی

افتتاح ۵ طرح هادی در بخش مرکزی انزلی

به گزارش انزلی پرس، به نقل از فارس،منوچهر عاشوری عصر امروز در نشست بخشداری این شهرستان با اشاره به برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: در هفته دولت امسال ۶۹ طرح عمرانی و عام‌المنفعه با اعتبار بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان در بخش مرکزی انزلی به بهره‌برداری رسید. وی تامین آب آشامیدنی ۱۳ […]

13940608000472_PhotoA

به گزارش انزلی پرس، به نقل از فارس،منوچهر عاشوری عصر امروز در نشست بخشداری این شهرستان با اشاره به برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: در هفته دولت امسال ۶۹ طرح عمرانی و عام‌المنفعه با اعتبار بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان در بخش مرکزی انزلی به بهره‌برداری رسید.

وی تامین آب آشامیدنی ۱۳ روستای غرب انزلی،ایجاد آب‌شیرین‌کن روستای سنگاچین را از جمله طرح‌ها عنوان کرد و گفت: با افتتاح این طرح آبرسانی مشکل کمبود آب آشامیدنی روستاهای غرب شهرستان انزلی برطرف شد.

بخشدار مرکزی انزلی آسفالت راه‌های روستایی طالب‌آباد‌ ـ‌ دهنه‌سر شیجان خمام و راه اصلی روستاهای تربه‌گوده و شانگ‌های را از دیگر طرح‌های این بخشداری در هفته دولت امسال بیان کرد.

وی خاطرنشان کرد: پنج طرح هادی در روستاهای کچلک، کوچک‌محله، بشمن، شانگ‌های پرده و تربه‌گوده در هفته دولت امسال افتتاح شده است.

عاشوری بازسازی خانه بهداشت روستای سیاه‌خاله‌سر، تقویت و توسعه برق و برق‌رسانی به ایستگاه‌های پمپاژ آب کشاورزی را از دیگر اقدام‌ها برشمرد.

وی افتتاح کمک‌هزینه مسکن مددجویی بهزیستی، افتتاح همزمان ۴۹ طرح تقویت و توسعه برق و … را از دیگر طرح‌های افتتاحیه در هفته دولت ذکر کرد.

بخشدار مرکزی انزلی خاطرنشان کرد: سالن ورزشی کارگران در روستای سنگاچین با اعتباری بالغ بر ۱۵ هزار میلیون ریال در هفته دولت امسال به بهره‌برداری رسید.