*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12566
  • 27 جولای 2020 - 11:31
افزایش نسبی دما طی ۷۲ ساعت آینده در گیلان

افزایش نسبی دما طی ۷۲ ساعت آینده در گیلان

نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار در منطقه و ماندگاری هوای گرم به همراه افزایش نسبی دما در استان طی ۷۲ ساعت آینده است.

افزایش نسبی دما طی ۷۲ ساعت آینده در گیلان

به گزارش انزلی پرس و به نقل ایرنا، شبنم هادی نژاد سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، افزود: طی ۷۲ ساعت آینده گاهی به سبب تقویت ناپایداری های موقتی در بعضی نقاط افزایش ابر و رگبار و رعد و برق نیز دور از انتظار نیست.

وی تصریح کرد:به تدریج بویژه از عصر و شب چهارشنبه با ورود توده هوای ناپایدار به منطقه در بعضی ساعات رگبار، رعد و برق و وزش باد بعضی نقاط موقتی شدید تا  روز جمعه شاهد خواهیم بود.

وی بیان کرد: آسمان استان برای روز دوشنبه و سه شنبه صاف تا نیمه ابری، افزایش نسبی دما، وزش باد جنوبی به ویژه ارتفاعات و دامنه ها(گاهی افزایش ابر، پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق) احتمالا موقتی شدید پیش بینی  می شود.

وی حداکثرو حداقل دمای هوای استان را طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب مربوط به منجیل با ۳۵ درجه و ماسوله ۱۸ درجه سانتی گراد عنوان کرد.