جستجو کنید

الماسخاله : در نیم فصل دوم دیدار های ملوان پخش مستقیم خواهد شد

اسلایدر ملوان

الماسخاله : در نیم فصل دوم دیدار های ملوان پخش مستقیم خواهد شد

اشتراک گذاری
الماسخاله

الماسخاله

الماسخاله رئیس هیئت فوتبال گیلان در مصاحبه ای اعلام کرد با رایزنی انجام شده با مسئولان صدا و سیمای مرکز گیلان دیدارهای نیم فصل دوم ملوان پخش زنده می شود.

به گزارش انزلی پرس ، طی نشستی مشترک قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان، دکتر مهران نصیری مدیرعامل باشگاه ملوان، علیرضا وهابی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان، محمود رمضانی پور رئیس هیات فوتبال انزلی و وحید شمسایی مسئول دفتر مدیرکل، در مورد رفع موانع و مشکلات پیش روی پخش زنده دیدارهای ملوان به بحت و گفتگو پرداختند.

الماسخاله در ابتدا ضمن تشکر و قدرانی از حمایت های ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در زمینه پوشش تصویری و خبری رویدادهای ورزشی بویژه فوتبال گفت: همواره بر این باوریم که تلویزیون حاصل تلاش جامعه فوتبال را به خانه می برد تا ضمن پر کردن اوقات فراقت به توسعه فوتبال کمک شایانی کند.

وی افزود: با توجه به حساسیت های بوجود آمده و اوضاع نابسامان مالی باشگاه ملوان در این زمان حساس، بنده بعنوان رئیس هیات فوتبال گیلان تعهد می دهم در صورت مساعدت در مورد پخش بازیهای ملوان تمامی تلاش خود را برای تامین اعتبار برای پرداخت حق الزحمه عوامل صدا و سیما بکار گیرم و رایزنی های نیز با فدراسیون و سایر مبادی ذیربط خواهم داشت. امیدواریم همچون فصل گذشته این بازیها از شبکه استانی باران به روی آنتن برود و مردم فوتبال دوست گیلان از این ورزش جهان شمول استفاده های لازم را ببرند.

ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن خوش آمدگویی به حضار ضمن ارایه مطالبی درباره عدم توانایی و مشکلات پیش روی شبکه باران برای پخش زنده اظهار داشت: مبالغی که دریافت می شود مبلغ قابل توجه ای برای حدود ۵۰ تن از عوامل پخش زنده نیست و با توجه به فرسودگی واحد سیار موجود تنها صرف تعمیر و نگهداری امکانات خواهد شد.

در پایان وی پیشنهاد الماسخاله را معقول و منطقی دانست و خاطر نشان کرد: مجموعه عوامل صدا و سیمای مرکز گیلان همواره خود را به عنوان یار دوازدهم تیم های فوتبال گیلان می داند و از تمام امکانات و عوامل خود برای پوشش مناسب رقابتهای فوتبال گیلان بکار خواهد گرفت.

در ادامه نصیری مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: با توجه به شکایت بازیکن خارجی این تیم به ای اف سی و خروج اسپانسر از باشگاه، تمامی توان خود را برای رفع این مشکل نهادیم و در حال حاضر هیچ بودجه ای برای تامین حداقل هزینه های پخش زنده نداریم. از شما می خواهیم در این زمان سخت و حساس به یاری ما بشتابید تا حداقل انتظار هواداران پرشور ملوان برآورده شود.

برچسب ها:

شما همچنین ممکن است مانند

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید