جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۱
 |  ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۸
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای امام جمعه انزلی: در انتخابات می بایست رقابت همراه با رفاقت در چارچوب قانون وجود داشته باشد بسته هستند
بازدید

امام جمعه انزلی: در انتخابات می بایست رقابت همراه با رفاقت در چارچوب قانون وجود داشته باشد

81960695-70516232

به گزارش انزلی پرس، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی خاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش برای قرار دادن مردم در مقابل حکومت بوده و برای اجرای این نقشه از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد.
وی اضافه کرد : اختلاف جریانات سیاسی در فرعیات و سلیقه هاست و این اختلافات، نباید موجب قرار گرفتن دوستان در مقابل همدیگر شود.
خطیب جمعه انزلی با تاکید بر لزوم ایجاد فضای رقابتی سالم در انتخابات اظهار کرد: در انتخابات می بایست رقابت همراه با رفاقت در چارچوب قانون وجود داشته باشد و جریان های سیاسی به صورت متحد در انتخابات حضور داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین، اقتصاد و معیشت مردم را در کشور مهم برشمرد و بر ضرورت چاره اندیشی برای رفع این مشکلات تاکید کرد.
خطیب جمعه انزلی دو قطبی کردن جامعه اسلامی را از اهداف پلید دشمنان نظام دانست و اظهار کرد: در شرایط فعلی ، استراتژی دشمنان و نقشه های آنان بر ایجاد تفرقه ، دو دستگی و دو قطبی کردن است.
امام جمعه انزلی با تشکر از دست اندرکاران برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: در این شرایط حساس مردم قهرمان انزلی نیز همراه سایر هموطنان در سراسر کشور به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

* مردم در زمان پخش رزمایش، احساس غرور می کنند
دریار دوم عرشه افشین رضایی حداد فرمانده ناوگان شمال نیز در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه انزلی با اشاره به رزمایش ولایت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دی ماه امسال اظهار کرد: انجام رزمایش برای نیروهای نظامی بعنوان یک تمرین در زمان صلح، در راستای آمادگی و هماهنگی بیشتر و همچنین برطرف کردن ضعف ها و نواقص موجود است.
وی با اشاره به انجام رزمایش ولایت بصورت تخصصی و مشترک افزود: رزمایش انجام شده در سال ۹۴در دریای خزر بصورت ترکیبی بود اما رزمایش اخیر در جنوب کشور بصورت مشترک و با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی در داخل کشور انجام شد.
وی به برگزاری رزمایش مرکب در دو سال متوالی در سال های ۹۳ و ۹۴ با درخواست روسیه اشاره و اظهار کرد: به برکت انقلاب و جمهوری اسلامی، امروزه شناورهای نظامی ارتش در داخل کشور و با دست توانمند دانشمندان ایرانی در داخل کشور در راستای دفاع از مرزهای میهن اسلامی ساخته می شود.
فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش به احساس غرور مردم در زمان پخش رزمایش از صداوسیما اشاره و خاطرنشان کرد: دستیابی به دستاوردهای نظامی در زمان تحمیل تحریم ها بر کشور، موجب حیرت دشمنان شده است.
وی با اشاره به آزمایش اژدرها و موشک های جدید در رزمایش جنوب اضافه کرد: رزمایش دریایی انجام شده در منطقه سوم دریایی در بندرجاسک، موجبات ایجاد زیرساخت های لازم برای آن منطقه را پدید خواهد آورد.
شهرستان انزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع شده و ستاد ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان قرار دارد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1171 بازدید

بازدید دیروز: 3842 بازدید

بازدید کل : 9319590 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی