*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7228
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
امام جمعه بندرانزلی در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان: پدران،مادران و همه مردم به ترویج و تسهیل ازدواج جوانان کمک کنند

امام جمعه بندرانزلی در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان: پدران،مادران و همه مردم به ترویج و تسهیل ازدواج جوانان کمک کنند

به گزارش انزلی پرس به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه بندرانزلی ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین درنماز عبادی وسیاسی جمعه این هفته اظهار کرد:دردوران امروز عده ای در داخل در تلاش برای بزک کردن دشمنان هستند و جای تعجب است که حتی در تلاش اند چهره منافقان مذدور […]

به گزارش انزلی پرس به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه بندرانزلی ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین درنماز عبادی وسیاسی جمعه این هفته اظهار کرد:دردوران امروز عده ای در داخل در تلاش برای بزک کردن دشمنان هستند و جای تعجب است که حتی در تلاش اند چهره منافقان مذدور را نیز تطهیر کنند.

وی با اشاره به فرارسیدن اول ذی حجه وسالروز ازدواج مبارک امیرالمومنین و حضرت فاطمه زهرا(س) و روز ازدواج افزود:مقوله ازدواج به یکی از مشکلات زندگی جوانان به دلیل وجود مشکلات اشتغال و معیشت درجامعه تبدیل شده فلذا پدران، مادران و همه مردم باید درراستای ترویج و تسهیل این سنت حسنه کمک کنند.

photo_2016-09-02_17-08-57

حضرت حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین به ۱۷شهریور و کشتار مردم درمیدان لاله تهران توسط رژیم ستمکار پهلوی اشاره و یادآور شد:این یادآوری ها به دلیل آن است که یادمان نرود چه رنج ها و مشقتی برای به ثمر نشستن و پیروزی این انقلاب شکوهمند اسلامی کشیده شده است.

وی همچنین به فرارسیدن ۱۸شهریور و روز نهضت سواد آموزی اشاره و خاطرنشان کرد:با وجود اینکه اقدامات بسیار خوبی درراه ریشه کن کردن بی سوادی درجامعه شده اما متاسفانه براساس آمار، هنوز هم در این جامعه بی سواد وجود دارد که آموزش و پرورش و سازمان نهضت سواد آموزی باید دراین راستا همت مضاعف داشته باشند.

امام جمعه انزلی همچنین به واقعه ۱۸ شهریور سال ۱۳۶۶و کشتار حجاج ایرانی دربرائت از مشرکین به دست حکومت آل سعود اشاره و تاکید کرد:این جنایت درآن سال برای خیلی ها سوال برانگیز بود اما امروز چهره آل سعود برای تمام دنیا آشکار شده است .
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با تاکید بر واگذاری مدیریت حرمین شریفین به مسلمانان تصریح کرد:جنایات آل سعود نشان دهنده بی لیاقتی آنان در مدیریت حرمین شریفین است.

وی به استفاده آل سعود از دستبند های الکترونیکی ساخت اسراییل برای زوار بیت الله الحرام اشاره و متذکر شد: جهان اسلام نباید درمقابل جنایات آل سعود سکوت کرده و هرچه سریعتر باید به دنبال محاکمه جنایتکاران بوده و نگذارند این محاکمه به دست فراموشی سپرده شود.

خطیب جمعه انزلی در پایان با تاکید بر اعمال دهه اول ذی الحجه خاطر نشان کرد: ده روز اول این ماه بسیار فضیلت دارد ، عید قربان ، عید غدیر و عرفه از مهمترین این اعیاد هستند ، لذا بر انجام اعمال این اعیاد و روزها توجه شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.