*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7432
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
امیر دریادار دوم حسنی مقدم: سال‌های دفاع مقدس برای آیندگان غرورآفرین است

امیر دریادار دوم حسنی مقدم: سال‌های دفاع مقدس برای آیندگان غرورآفرین است

فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا‌ ـ‌ رشت با بیان اینکه باید آمادگی لحظه‌ای برای دفاع از میهن، انقلاب و اسلام را داشته باشیم، گفت: سال‌های دفاع مقدس برای همه ما و آیندگان غرورآفرین است. به گزارش اخبرگزاری انزلی پرس به نقل از فارس، دریادار دوم تورج حسنی‌مقدم ظهر امروز در جمع کارکنان وظیفه […]

فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا‌ ـ‌ رشت با بیان اینکه باید آمادگی لحظه‌ای برای دفاع از میهن، انقلاب و اسلام را داشته باشیم، گفت: سال‌های دفاع مقدس برای همه ما و آیندگان غرورآفرین است.

به گزارش اخبرگزاری انزلی پرس به نقل از فارس، دریادار دوم تورج حسنی‌مقدم ظهر امروز در جمع کارکنان وظیفه و ناویان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی این شهر با گرامیداشت رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ما به عنوان سربازان امام زمان(عج) باید آمادگی لحظه‌ای برای دفاع از میهن، انقلاب و اسلام را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی با تمام قدرت در جنگ تحمیلی مقابل ما ایستاد، افزود: استکبار جهانی برای نابودی نظام نوپای اسلامی هزینه‌های بسیاری را انجام داد اما نتوانست به اهداف خود برسد.

48640640_43252910ecbaa

فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا‌ ـ‌ رشت ادامه داد: استکبار جهانی در مقابل رشادت و ایستادگی ملت ایران شکست خورد.

حسنی‌مقدم با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران ۴۸ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، خاطرنشان کرد: ۳۷ هزار شهید از بین شهدای ارتش سرباز بودند.

وی خطاب به سربازان وظیفه و ناویان مرکز مذکور، افزود: شما باید به خود به ببالید در مکانی خدمت می‌کنید که همرزمان قدیمی شما در راه دفاع از میهن اسلامی و در راه اعتلای وطن شهید شدند.

این مسؤول با تصریح بر اینکه استکبار جهانی با هدف ضربه زدن به نظام اسلامی تمام تلاش خود را به‌کار بسته است، یادآور شد: استکبار بر نمی‌تابید که منافع خود را به خطر ببیند.

این مسؤول با اشاره به اینکه استکبار جهانی سنگرهای اصلی خود را یکی پس از دیگری از دست داده بود، اظهار کرد: به همین منظور ابرازهای مختلف خود را به‌کار بست و در کنار دشمن بعثی قرار گرفت.

حسنی‌مقدم با تأکید بر نقش رهبری حضرت امام(ره) در دوران دفاع مقدس، گفت: ایستادگی و مقاومت درس امام(ره) به ما بود که با تکیه بر سه شاخصه مهم اعتماد به خود خداوند و مردم تبلور پیدا کرد.

وی یادآور شد: سربلندی هر کشوری به آن روزهایی بستگی دارد که موجب غرور ملی شود و سال‌های دفاع مقدس برای همه ما و آیندگان غرور آفرین است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.