*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 4229
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
«انعکاس» از ابتدای اسفند ماه پخش خواهد شد

«انعکاس» از ابتدای اسفند ماه پخش خواهد شد

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس ، مجموعه مستند های شهری تحت عنوان برنامه ( انعکاس ) از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۴ از طریق کانال ویدئویی انزلی پرس پخش خواهد شد . قرار است در این مجموعه به معضلات و مشکلات موجود در شهر انزلی در قالب مستند های ویدئویی کوتاه پرداخته شود و تولید کنندگان […]

Enekas

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس ، مجموعه مستند های شهری تحت عنوان برنامه ( انعکاس ) از ابتدای اسفند ماه ۱۳۹۴ از طریق کانال ویدئویی انزلی پرس پخش خواهد شد .

قرار است در این مجموعه به معضلات و مشکلات موجود در شهر انزلی در قالب مستند های ویدئویی کوتاه پرداخته شود و تولید کنندگان این برنامه با استفاده از ویدئوهایی ارسالی توسط مخاطبین خود سعی دارند این بار نه به صورت تصویر و مقاله ، بلکه به صورت آیتم های ویدئویی مشکلات شهر انزلی را برای ارتقاء وضعیت شهر و همچنین بهبود نقاط ضعف منتشر نمایند.

تا کنون ، آیتم هایی نظیر : وضعیت کمربندی انزلی ، وضعیت مصلی انزلی ، وضعیت میدان مرکزی شهر انزلی ، وضعیت استادیوم تختی بندرانزلی ، وضعیت خط آهن قزوین، رشت ، انزلی ، وضعیت ورودی شهر انزلی ، بررسی وضعیت اقتصادی شهر انزلی ، بررسی وضعیت بازار ماهی فروشان بندرانزلی ،بررسی وضعیت پل ولایت ۲ ، بررسی وضعیت محیط زیست انزلی و خشک شدن تالاب انزلی ، وضعیت رشد و پیشرفت منطقه آزاد بندرانزلی در این مجموعه آماده شده است ،

این پروژه حاصل تحقیق و تلاش چند ماهه تیم رسانه ای انزلی پرس می باشد که از اواخر بهمن ماه در اختیار شما شهروندان عزیز قرار خواهد گرفت .

تیزر ویدئویی این مجموعه نیز آماده شده و بزودی از طریق کانال ویدئویی انزلی پرس در آپارات در اختیار شما شهروندان قرار خواهد گرفت.