*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8808
  • ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۷:۰۱
نفتکش سانچی
انفجار بزرگ نفتکش سانچی پایان غم انگیز خدمه ایرانی را رقم زد

انفجار بزرگ نفتکش سانچی پایان غم انگیز خدمه ایرانی را رقم زد

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، دقایقی قبل انفجاری بزرگ در نفتکش سانچی سبب شد آخرین امید ها برای نجات ۳۱ نفر باقی مانده خدمه این کشتی به یاس تبدیل شود ، در این نفتکش چهار خدمه انزلی چی حضور داشتند. حادثه کشتی سانچی تصادف ۲ کشتی در آب‌های چین بود. در […]

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، دقایقی قبل انفجاری بزرگ در نفتکش سانچی سبب شد آخرین امید ها برای نجات ۳۱ نفر باقی مانده خدمه این کشتی به یاس تبدیل شود ، در این نفتکش چهار خدمه انزلی چی حضور داشتند.

حادثه کشتی سانچی تصادف ۲ کشتی در آب‌های چین بود. در مورخه شنبه ۹۶/۱۰/۱۶ نفتکش ایرانی سانچی که از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود جهت تحویل نفت عازم داسان کره جنوبی شود که در راه با یک کشتی باری چینی در سواحل چین برخورد کرد، محموله نفتکش سانچی نفت فوق سبک با درجه اشتعال بسیار بالا بود که این موجب آتش‌سوزی سریع کشتی شد.

 

نفتکش سانچی

نفتکش سانچی

 

بر اثر برخورد این نفتکش با یک کشتی باربری در سواحل شرقی چین ۳۰ ایرانی و دو بنگلادشی ناپدید شده‌اند که بعد از چند روز جستجو تا کنونی جسد ۳ نفر از ایرانیان مفقود در این حادثه پیدا شده‌است. نفتکش سانچی حامل ۱۳۶ هزار تُن نفت خام و میعانات سبک نفتی بود. طول این نفتکش ۲۷۴ متر بود و با پرچم پاناما بر روی دریا تردد می‌کرد.