*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2801
  • ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۶
اهل انزلی اگر باشی … (تصاویر زیبا از بندر انزلی)

اهل انزلی اگر باشی … (تصاویر زیبا از بندر انزلی)

اهل انزلی اگر باشی ، باران یار تنی توست .زیر آسمانش اگر چشم به دنیا بگشایی ،بوسه های داغ ماسه های ساحلش را از یاد نخواهی برد. پابرهنه دویدن بر شنهای داغ اش همیشه کودکی ات را می نوازد و از درد بخود می پیچی چون نیش تند سوگوله خیز پایت جای گرفته است و […]

DSC01346

اهل انزلی اگر باشی ، باران یار تنی توست .زیر آسمانش اگر چشم به دنیا بگشایی ،بوسه های داغ ماسه های ساحلش را از یاد نخواهی برد. پابرهنه دویدن بر شنهای داغ اش همیشه کودکی ات را می نوازد و از درد بخود می پیچی چون نیش تند سوگوله خیز پایت جای گرفته است و کودکانه گریه را سر میدهی تا دوستانت بخندند . این همه زندگی بود .

اینجا تا فانوس های چشمک زن رو به تو لبخند می زنند امید هست و زندگی آوازی قدیمی است که پژواکش در مه می پیچد. اینجا عاشق که می شوی زمین و زمان «آی لیلی ،می جان جانان لیلی » برایت می خواند؛ آن وقت دلت می خواهد استاد احمد عاشور پور بایستد روبروی ساحل و دوباره بخواند و بخواند. این آرزوی محال دست یافتنی نیست چرا که احساس میکنم که از این شهر همیشه عاشق دورم و دیگر صدای شکستن امواج دریا را با باد های سرتوک .گیلوا و خزری آن را بر تن خود حس نمیکنم و دیگر بادگرمی در چله زمستان نمیوزد تا حس کنی بهار نزدیک است دیگر نمیتوانی پیاده از روی پل پیر شهر از غازیان بسمت موج شکن بروی و سر راهت از چای اقا موسی لب تر کنی ونگاهی به کا کای ها بی اندازی و در زیر تابش مهتاب شبها با تخمه افتاب گردان در بلوار قدیمی شهر با نگاه گنجگاو خودت دنبال دوستان ات باشی . حیف که زمان بگذشت و ان شهر زیبا انجاست و اینجا من با خاطراتش به دنبال راهی برای رسیدن به معبود خود تا تن را به باران ان یار قدیمی بسپارم واز روی موج شکن اش نگاهی به پرواز کا کای های بی افکنم و زیر لب بخوانم گپور لجن خوس مورداب تی سره بیرون باور از آب وووو……… حیف که زمان گذشت.

MiladM (18)

DSC01956

MiladM (55)

MiladM (123)

MiladM (506)

MiladM (56)

MiladM (68)

DSC_0046 (2)

11

2 دیدگاه

  1. انزلیچی باغیرت بیا بکوشیم با انتخاب اصلح دوباره انزلی رو آباد کنیم ودست غارتگران را از شهرمان کوتاه کنیم .

  2. همشهری ممنون از عکسهای قشنگت موفق باشی