*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1516
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۴۸
بابک صیاد: پزشکان تیم‌های لیگ برتر امنیت شغلی ندارند

بابک صیاد: پزشکان تیم‌های لیگ برتر امنیت شغلی ندارند

به گزارش ملوانی، دکتر بابک صیاد با اشاره به عملکرد کمیته‌ پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل از زمان حضور دکتر سیف برقی به عنوان رییس کمیته‌ کنترل دوپینگ و دکتر هراتیان، رییس کمیته‌ آموزشی-پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل، خاطر‌ نشان کرد: از زمانی که این گروه علمی در راس مسائل پزشکی فو‌تبا‌ل قرار گرفتند، ما شاهد پیشرفت فو‌تبا‌ل در […]

DSC05411-HDTV-720

به گزارش ملوانی، دکتر بابک صیاد با اشاره به عملکرد کمیته‌ پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل از زمان حضور دکتر سیف برقی به عنوان رییس کمیته‌ کنترل دوپینگ و دکتر هراتیان، رییس کمیته‌ آموزشی-پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل، خاطر‌ نشان کرد: از زمانی که این گروه علمی در راس مسائل پزشکی فو‌تبا‌ل قرار گرفتند، ما شاهد پیشرفت فو‌تبا‌ل در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی و بحث دوپینگ بودیم و این افراد تحت هر شرایطی جوابگوی پزشکان تیم‌های لیگ برتر در تمام زمینه‌های علمی بودند.

وی افزود: در گذشته ما خلاهای زیادی در بخش آموزش و تبادل اطلاعات با مسائل روز پزشکی فو‌تبا‌ل دنیا داشتیم اما در برهه کنونی شرایط خوبی برای پزشکان فراهم شده و نقش آنها در تیم‌های لیگ برتر نسبت به گذشته پررنگ‌تر دیده می‌شود. البته انتظار داریم با حضور دکتر سیف برقی در راس کمیته‌ پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل پزشکان تیم‌های شهرستانی لیگ برتر بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

صیاد در پاسخ به این پرسش که یکی از اهداف رییس کمیته‌ پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل اتمام پروژه‌های نیمه تمام فو‌تبا‌ل است، نظر شما در این باره چیست، خاطر‌ نشان کرد: به نظر من بر‌نامه‌ریزی برای پایان دادن به پروژه‌ های نیمه تمام فو‌تبا‌ل هدف مهمی است که می‌تواند زمینه‌های موفقیت را برای دکتر سیف برقی رقم بزند ولی آن چیزی که به نظر جای آن در کمیته‌ پزشکی فدراسیون خالی است، انجام کارهای تحقیقاتی توسط پزشکان و مطرح کردن آن در فیفا و AFC است. این مساله سبب می‌شود تا پزشکان تیم‌ها بیشتر به اهمیت کار خود پی ببرند و با دید علمی‌تری فعالیت‌های خود را در تیم‌های لیگ برتر ادامه دهند.

رییس کمیته‌ پزشکی باشگاه ملوان انزلی با بیان این که پزشکان تیم‌های لیگ برتر به راحتی از سوی باشگاه‌ها و بازیکنان فو‌تبا‌ل مورد اتهام قرار می‌گیرند، گفت: پزشکان تیم‌های لیگ برتر چون از سوی کمیته‌ پزشکی فدراسیون فو‌تبا‌ل مورد حمایت قرار نمی‌گیرند، در نتیجه‌ زمانی که اتهامی متوجه باشگاه یا فو‌تبا‌لیستی می‌شود، اولین ترکش آن پزشکان تیم‌های لیگ را نشانه می‌گیرد بنا‌بر‌این از دکتر سیف برقی این تقاضا را دارم که با تشکیل تشکل صنفی از جامعه پزشکان در کمیته‌ پزشکی مانع تهدید امنیت شغلی پزشکان در باشگاه‌های لیگ برتر شود.

وی در پایان گفت: پزشکان تیم‌ها همانند فو‌تبا‌لیست‌ها نیاز به حمایت و امنیت شغلی در باشگاه‌ها دارند تا کار خود را به راحتی و بدون دخالت دیگران انجام دهند./ایسنا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.