*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8768
  • ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۶:۰۹
بازار گرمی دست نشان در لیگ یک !
بازار گرمی دست نشان در لیگ یک !

بازار گرمی دست نشان در لیگ یک !

به گزارش انزلی پرس ، نادر دست نشان سرمربی ملوان این روزها به شدت به دنبال بازار گرمی برای خود است ، دست نشان که ارتباط خوبی با اصحاب رسانه پایتخت دارد بر خلاف نتایج بدی که در ملوان کسب کرده هر روز بخشی از تیترهای مهم سایت ها و رسانه های کشوری را به […]

به گزارش انزلی پرس ، نادر دست نشان سرمربی ملوان این روزها به شدت به دنبال بازار گرمی برای خود است ، دست نشان که ارتباط خوبی با اصحاب رسانه پایتخت دارد بر خلاف نتایج بدی که در ملوان کسب کرده هر روز بخشی از تیترهای مهم سایت ها و رسانه های کشوری را به خود اختصاص می دهد .

بر اساس این گزارش عملکرد دست نشان در انزلی چیزی شبیه فاجعه است ، مدیران ملوان در ابتدای فصل برای جبران ناکامی های دو فصل اخیر خود قید حضور مربیان بومی را زده و به سراغ نادر دست نشان رفتند تا شاید او بتواند ملوان را پس از یک فصل دوری از لیگ برتر مجددا به سطح اول فوتبال ایران بازگرداند .

مدیران ملوان قراردادی حدودا ۶۰۰ میلیون تومانی با نادر دست نشان امضاء کردند و دست او را برای انتخاب بازیکنان مورد نظرش باز گذاشتند ، حتی قوهای سپید انزلی همچون تیم های لیگ برتری چند اردوی خوب در پیش از آغاز فصل برگزار نمود تا ملوان مدل دست نشان لیگ یک را پر قدرت آغاز کند .

 

دست نشان

دست نشان

 

اما نه آن اردوها و نه آن ثبات مدیریتی ابتدای فصل برای دست نشان و تیمش کافی نبود ، قوهای سپید انزلی برخلاف فصل گذشته که در شرایطی کاملا بحرانی با محمد مایلی کهن وارد مسابقات لیگ دسته اول شدند و اتفاقا تا آخرین روز مسابقات نیز از شانس صعود به لیگ برتر برخوردار بودند ، نتوانستند انتظارات هواداران را بر آورده کنند و انتخاب های اشتباه وی در ابتدای فصل و کنار گذاشتن بازیکنان بومی و جایگزینی بازیکنان بی کیفیت غیر بومی به جای آنها سبب شد که دست نشان در انزلی خیلی زود وارد بحران شود و صدای حیا کن رها کن را بشنود .

دست نشان و تیمش در پایان نیم فصل اول با اختلاف ۱۷ امتیازی با صدر جدول در رتبه نهم جدول رده بندی مسابقات لیگ یک قرار گرفتند و تقریبا رویای صعود با نادر دست نشان به لیگ برتر برای هواداران ملوان به کابوسی تلخ مبدل گشت .

پس از جدایی احمد دنیامالی از ملوان به دلیل حاشیه سازی برخی از سیاسیون تازه بر مسند قدرت نشسته انزلی ، و عدم تجربه مهران نصیری در سمت مدیرعاملی ملوان که فعالیت های وی در این تیم بیشتر شبیه به رزومه سازی به نظر می رسد شریان های تزریق کننده منابع مالی ملوان قطع شده و به نظر هم نمی رسد تا پایان فصل پول آنچنانی به این تیم تزریق شود.

نادر که می داند با شرایط کنونی در انزلی راه به جایی نخواهد برد این روزها به شدت به دنبال بازارگرمی برای خود در لیگ دسته اول فوتبال ایران است و به نظر می رسد داستان اون و ملوان در حال رسیدن به نقطه پایانی است و به احتمال فراوان او از ملوان جدا شده و راهی یکی از تیم های متمول لیگ دسته اول خواهد شد .

1 دیدگاه

  1. مدیران ملوان احمق ترین مدیران ایران هستند