جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴
 |  ۲۸/ دی/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای بازگشت دوباره سعید سالارزاده به ملوان بسته هستند
170 views بازدید
سعید سالارزاده

بازگشت دوباره سعید سالارزاده به ملوان

سعید سالارزاده مدافع متعصب انزلی چی ها پس از چند فصل دوری از ملوان بار دیگر به این تیم بازگشت.

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، پس از کسب نتایج ضعیف ملوان با نادر دست نشان در نیم فصل اول مسابقات لیگ دسته اول صدای اعتراض هواداران ملوان بار دیگر در ورزشگاه تختی انزلی طنین انداز شد .

بر اساس این گزارش ، نادر دست نشان که توسط رسانه ها و مردم انزلی چه درون ورزشگاه و محل تمرین و چه در فضای مجازی تحت فشار شدید جهت استعفاء قرار گرفته بود با حمایت برخی از حامیان خود در انزلی توانست روی نیمکت ملوان باقی بماند .

عمده اعتراض هواداران ملوان به نوع و شیوه یارگیری دست نشان در ابتدای فصل باز می گشت ، زمانی که وی رسما اعلام کرد نیازی به بازیکنانی نظیر مازیار زارع ، سعید یوسف زاده ، جلال رافخایی و عزیز معبودی ندارد و تنها از میان بازیکنان با تجربه ملوان به حضور پژمان نوری درون تیم رضایت داد.

سعید سالارزاده

سعید سالارزاده

دست نشان که وضعیت را سخت و دشوار می دید تلویحا در یکی از کنفرانس های خبری اعلام کرد که اگر مازیار زارع بخواهد می تواند در ادامه راه در ملوان حضور پیدا کند ، اما این مصاحبه دست نشان با واکنش منفی مازیار زارع مواجه شد تا شرایط برای دست نشان در انزلی سخت تر شود.

جدایی ” احمد دنیامالی ” که حامی مالی اصلی ملوان محسوب می شد کار را برای دست نشان سخت تر از قبل کرد ، حالا دیگر او می دانست که در نیم فصل نیز نمی تواند بازیکنان با کیفیتی را به تیم خود اضافه کند.

در این بین سعید سالارزاده که از مالزی به انزلی بازگشته بود تمرینات خود را از اواخر نیم فصل اول با ملوان آغاز کرد و سر انجام امروز به صورت رسمی اعلام شد که سعید سالارزاده مدافع متعصب انزلی چی ها پس از چند سال دوری از ملوان مجددا به این تیم بازگشته است .

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 26 بازدید

بازدید دیروز: 3580 بازدید

بازدید کل : 9588574 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی