*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1862
  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
بازی با پرسپولیس فینال زود رس است

بازی با پرسپولیس فینال زود رس است

به گزارش انزلی پرس، حمیدرضا استیلی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بازی ملوان مقابل پرسپولیس، همیشه از جذابیت و حساسیت خاصی برخوردار بوده است، بیان کرد: پرسپولیس و ملوان دو رقیب دیرینه اند که بارها درفینال با هم روبروشده اند اما این بار از بدشانسی ملوان، پرسپولیس میزبان این بازی شد. وی با […]

1791299

به گزارش انزلی پرس، حمیدرضا استیلی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه بازی ملوان مقابل پرسپولیس، همیشه از جذابیت و حساسیت خاصی برخوردار بوده است، بیان کرد: پرسپولیس و ملوان دو رقیب دیرینه اند که بارها درفینال با هم روبروشده اند اما این بار از بدشانسی ملوان، پرسپولیس میزبان این بازی شد.

وی با اشاره به اینکه تیمها درجام حذفی فقط با ارائه پنج بازی می توانند به بازی های آسیایی راه پیدا کنند، افزود: هدف این است که در جام حذفی با قدرت پیش برویم ومی دانم که این قابلیت در بازیکنان ملوان وجود دارد.

به گفته استیلی ملوان در شرایط روانی و فنی مطلوبی به سر می برد و آنچه که درحال حاضر تیم را اذیت می کند بازی های زیاد بیرون از خانه است که باعث شده هرچها روز یکبار، تیم در رفت و آمد باشد.

سرمربی ملوان هواداران را حامی همه جانبه تیم دانست و خاطر نشان کرد : اگرشانس یار ما باشد سربلند بیرون خواهیم آمد.

وی در خصوص ارزیابی تیم پرسپولیس تصریح کرد: اگرچه پرسپولیس به نوسانات برخورد کرد و در برخی از بازی ها نتیجه نمی گرفت اما فوتبال خوبی بازی می کند.

استیلی با بیان اینکه به دلیل دور بودن از پرسپولیس نمی خواهد در مورد آن اظهار نظر کند، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان و مربی خوبی دارد اما شاید یک سری مشکلاتی در تیم پرسپولیس وجود دارد که ما بی خبریم.

وی در خصوص احساسش در صورت برد مقابل پرسپولیس اظهارکرد: من همیشه خودم را مدیون پرسپولیس می دانم و چه به عنوان بازیکن و چه مربی هرچه از دستم برآمده انجام دادم اما درحال حاضر مربی تیم بزرگ ملوان هستم و تمام فکر و تمرکزم به این تیم است که بتوانم علاوه برهدایت ملوان، نتایج خوبی نیز کسب کنم.

براساس قرعه کشی، تیم ملوان عصر روز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پرسپولیس تهران می رود.