*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5625
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
باشگاه ملوان رسما در مزایده خرید باشگاه نفت تهران شرکت کرد

باشگاه ملوان رسما در مزایده خرید باشگاه نفت تهران شرکت کرد

به گزارش انزلی پرس و به نقل از سايت رسمی باشگاه ملوان، باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال پاكت پيشنهادی به طور رسمی در مزايده خريد امتياز باشگاه نفت شركت كرد. نمايندگان باشگاه ملوان كه هفته گذشته در جلسه توجيهی و مذاكره برای خريد امتياز باشگاه نفت در تهران حضور پيدا كرده بودند پس از موافقت […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از سايت رسمی باشگاه ملوان، باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال پاكت پيشنهادی به طور رسمی در مزايده خريد امتياز باشگاه نفت شركت كرد.

Untitled-1-1-768x384

نمايندگان باشگاه ملوان كه هفته گذشته در جلسه توجيهی و مذاكره برای خريد امتياز باشگاه نفت در تهران حضور پيدا كرده بودند پس از موافقت و تصويب هيات مديره اين باشگاه، پاكت پيشنهادی خود جهت حضور در مزايده خريد باشگاه نفت را به كميته واگذاری اين باشگاه ارائه كرد.

مديران باشگاه ملوان كه به طور جدی خواهان خريد امتياز نفت هستند به همين دليل همزمان با آخرين روز از زمان تعيين شده، بسته پيشنهادی خود را به دبير كميته واگذاری باشگاه نفت تحويل دادند. براساس اعلام قبلي و ضوابط درنظر گرفته شده، باشگاه ملوان به عنوان يكی از متقاضيان خريد، همراه بسته پيشنهادی خود يك فقره چك تضمين شده روز به ارزش ١٠ درصد از رقم پيشنهادی را تحويل كميته واگذاری كرد.

گفتنی است باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی به دليل محرمانه بودن مذاكرات و جلوگيری از ايجاد هيجان كاذب بين هواداران پرتعداد خود از انتشار هرگونه اطلاعات بيشتر اعم از مدل های بسته پيشنهادی و همينطور اعلام اعداد و ارقام به دليل حضور ساير رقبا در پروسه مزايده معذور است و از هواداران خود می خواهد دقيقترين اخبار و اطلاعات مربوط به خريد امتياز را تنها از طريق سايت و كانال رسمی اين باشگاه پيگيری كرده و به توجه ای به اخبار غير رسمی نداشته باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.