*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8198
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۳۲
با انتشار بیانیه ای مشترک محمد آبشک و ایمان صادقی عذرخواهی كردند
با انتشار بیانیه ای مشترک محمد آبشک و ایمان صادقی عذرخواهی كردند

با انتشار بیانیه ای مشترک محمد آبشک و ایمان صادقی عذرخواهی كردند

به گزارش انزلی پرس و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد آبشک و ايمان صادقی طی بیانیه ای مشترک از باشگاه ملوان، کادر فنی، مجموعه بازیکنان و هواداران بزرگ ملوان عذرخواهی کردند.   در پی اتفاقاتی كه در پايان دیدار ملوان و نفت مسجد سلیمان در آخرين ديدار نيم فصل اول رخ […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد آبشک و ايمان صادقی طی بیانیه ای مشترک از باشگاه ملوان، کادر فنی، مجموعه بازیکنان و هواداران بزرگ ملوان عذرخواهی کردند.

267989_182

 

در پی اتفاقاتی كه در پايان دیدار ملوان و نفت مسجد سلیمان در آخرين ديدار نيم فصل اول رخ داد كادر فنی از حضور ابشك در شروع دور جديد تمرينات جلوگيری كرد. در پی اين اتفاق محمد آبشک و ایمان صادقی که از بازيكنان باتجربه ملوانان محسوب می شوند با انتشار بیانیه ای مشترک از مجموعه باشگاه ملوان، کادر فنی، بازیکنان و هواداران عذرخواهی کردند.

در این بیانیه آمده است: فوتبال ورزشی پر برخورد و پرحرارت است که همیشه حاشیه هایی را به همراه دارد، همه ما وقتی با لباس ملوان در زمین حاضر می شویم تمام وجود خود را برای اعتلای تیم می گذاریم اما از اینکه با آن اتفاقات خاطر مديران باشگاه، کادر فنی، همبازیان و هواداران را مکدر کردیم صمیمانه پوزش می خواهیم و تمام سعی خود را خواهیم کرد تا در پایان لیگ در کنار تمام عوامل یاد شده جشن صعود قوی سپید به جایگاه واقعی خود را بگیریم و شادی را به همه کسانی که دلشان برای موفقیت ملوان می تپد هدیه کنیم.

محمد آبشک، ایمان صادقی

گفتنی است تمرينات تيم ملوان تا چهارشنبه يكم دی ماه تعطيل است و بايد ديد با توجه به عذرخواهی آبشك و صادقی، كادرفنی ملوان درباره اين بازيكنان چه تصميمی اتخاذ خواهد كرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.