*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7382
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
با حضور فرمانده منطقه چهارم نداجا; مراسم یادبود شهید دریادار شیرانی در انزلی برگزار شد

با حضور فرمانده منطقه چهارم نداجا; مراسم یادبود شهید دریادار شیرانی در انزلی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان صبح امروز در مراسم یادبود شهید دریادار غلامرضا شیرانی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ولایت جاسک اظهار کرد: نظامیانی که به جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند حتی اگر در خانه از دنیا بروند شهید محسوب می‌شوند. حجت‌الاسلام کریم عاشوری افزود: فرد نظامی از سر تا […]

به گزارش خبرگزاری انزلی پرس، رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان صبح امروز در مراسم یادبود شهید دریادار غلامرضا شیرانی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ولایت جاسک اظهار کرد: نظامیانی که به جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند حتی اگر در خانه از دنیا بروند شهید محسوب می‌شوند.

حجت‌الاسلام کریم عاشوری افزود: فرد نظامی از سر تا پا نظامی بوده و گوش به فرمان است و اگر در رختخواب خانه خود بمیرد شهید است.

82231110-71018851

وی با بیان اینکه به برکت خون شهدا امروز پرچم جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در تمام نقاط جهان برافراشته شده است، تصریح کرد: تمام نیروهای مسلح در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب تلاش مستمر داشته و از هیچ تهدیدی هراس ندارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی انزلی، زندگی پس از مرگ را ادامه حیات خواند و بیان کرد: مرگ نبود حیات نیست بلکه ادامه حیات است زیرا براساس آیات قرآن انسان با مرگ به حیات ابدی متصل می‌شود.

عاشوری، نیاز امروز جامعه را بصیرت و حرکت در خط شهدا عنوان کرد و گفت: از خود گذشتگی، ولایتمداری و دینداری از ویژگی‌های بارز شهید دریادار شیرانی بود.

82231110-71018850

وی با اشاره به اینکه ارزش هر انسانی در اطاعت از خدا و رسول او سنجیده می‌شود، خاطرنشان کرد: تمام افراد از دنیا بهره می‌برند و میزان آن عقل انسان‌ها است.

به گزارش فارس، امیر دریادار غلامرضا شیرانی همزمان با سالروز شهادت امام محمد باقر(ع) حین اجرای مأموریت دعوت حق را لبیک گفت و از عرشه به عرش الهی عروج کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.