*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8249
  • ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
با پذیرش استعفای پورشعبان، موسی فکور سرپرست شهرداری انزلی شد

با پذیرش استعفای پورشعبان، موسی فکور سرپرست شهرداری انزلی شد

به گزارش انزلی پرس، صبح امروز با حضور کلیه اعضای شورای شهر و فرماندار انزلی جلسه فوق العاده و غیر علنی شورای شهر بندرانزلی تشکیل و با استعفای رضا پورشعبان توسط شورای شهر بندرانزلی موافقت شد. در پایان جلسه پس از بررسی گزینه های سرپرستی شهرداری بندرانزلی (آقایان محسن مدامی و موسی فکور) با اکثریت […]

به گزارش انزلی پرس، صبح امروز با حضور کلیه اعضای شورای شهر و فرماندار انزلی جلسه فوق العاده و غیر علنی شورای شهر بندرانزلی تشکیل و با استعفای رضا پورشعبان توسط شورای شهر بندرانزلی موافقت شد.

%d9%85%d9%88%d8%b3%db%8c-%d9%81%da%a9%d9%88%d8%b1

در پایان جلسه پس از بررسی گزینه های سرپرستی شهرداری بندرانزلی (آقایان محسن مدامی و موسی فکور) با اکثریت آراء موسی فکور معاون شهردار بندرانزلی بعنوان سرپرست شهرداری بندرانزلی انتخاب شد، شایان ذکر است طبق قانون سرپرست شهرداری حداکثر به مدت ۳ ماه و تا زمان انتخاب شهردار بندرانزلی می تواند فعالیت نماید.

عبدالصمد صفرنژاد فرماندار شهرستان انزلی در خصوص استعفا و تغییر شهردار انزلی اظهار کرد: انزلی موقعیت جغرافیایی و اقتصادی خاصی دارد و آقای پورشعبان زحمات زیاد برای این شهر کشیدند.

فرماندار انزلی در ادامه اظهار کرد: ایشان با توجه به عمل قلب بازی که انجام دادند خودشان متوجه شدند که با توجه به بیماری و شرایط جسمی موجود نمی توانند با توان کامل خود در صحنه حاضر شوند و به همین منظور استعفا دادند.

وی با بیان اینکه شهردار انزلی همواره مورد حمایت اعضای شورا بوده است، یادآور شد: انتقاد صورت گرفته علیه شهردار از روی دلسوزی بود و اعضای شورا باید در مورد عملکرد ایشان نظر بدهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.