*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7214
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۵۷
بخشدار مرکزی بندر انزلی: ساخت‌وساز بی‌رویه در بندر انزلی مهار شد

بخشدار مرکزی بندر انزلی: ساخت‌وساز بی‌رویه در بندر انزلی مهار شد

به گزارش انزلی پرس به نقل از فارس، منوچهر عاشوری عصر امروز در گردهمایی دهیاران بخش مرکزی این شهرستان با اشاره به صدور سند مالکیت روستایی اظهار کرد: روند صدور سندهای روستایی در بندر انزلی بسیار رضایت‌بخش بوده و تلاش‌های خوبی در این زمینه انجام شده است. وی به اتمام بررسی پرونده‌های صدور سند روستایی […]

به گزارش انزلی پرس به نقل از فارس، منوچهر عاشوری عصر امروز در گردهمایی دهیاران بخش مرکزی این شهرستان با اشاره به صدور سند مالکیت روستایی اظهار کرد: روند صدور سندهای روستایی در بندر انزلی بسیار رضایت‌بخش بوده و تلاش‌های خوبی در این زمینه انجام شده است.

وی به اتمام بررسی پرونده‌های صدور سند روستایی تا پایان شهریورماه جاری در بندر انزلی اشاره کرد و افزود: پرونده‌های جدیدی توسط دهیاران تشکیل شده و به‌زودی صدور سند مالکیت جدید روستایی در بندر انزلی آغاز می‌شود.

IMG_7270-900x567

بخشدار بندر انزلی، خواستار برطرف کردن نقص بعضی از پرونده‌ها برای صدور سند مالکیت توسط دهیاران این شهرستان شد.

عاشوری در ادامه با بیان اینکه ساخت‌وسازهای بی‌رویه با همکاری دهیاران در بندر انزلی مهار شده است، تصریح کرد: با افرادی که به اخطارهای قانونی دهیاران در ساخت‌وسازهای بی‌رویه بی‌توجه هستند، برخورد قانونی می‌شود.

وی بر جلوگیری از برداشت غیر مجاز شن و ماسه از ساحل دریا تأکید کرد و گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده با دادستان بندر انزلی به‌زودی با افرادی که برداشت غیر مجاز از ساحل دریا دارند، برخورد می‌شود.

بخشدار بندر انزلی همچنین با اشاره به حضور گردشگران در ساحل دریا، خاطرنشان کرد: دهیاران در مناطق خطرآفرین مراقبت‌های لازم را انجام دهند تا حادثه‌ای ایجاد نشود.

عاشوری به کشت ارقام پر محصول برنج در برخی از مناطق بندر انزلی اشاره کرد و یادآور شد: روستائیان از رها کردن احشام در شالیزارها جلوگیری کنند تا محصول کشاورزان در تمام مناطق برداشت شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.