برای تکمیل راه آهن کمبود منابع نداریم

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس ،مصطفی سالاری امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شروع رسمی عملیات هشت کیلومتر جاده رشت به قزوین آغاز شده است، اظهار کرد: در زمان سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان، عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد و امیدواریم به‌ زودی به پایان برسد.

وی با اشاره به کاهش حجم ترافیک در صورت اتمام آزادراه رشت به قزوین افزود: بسیاری از مسافران که برای سفر به استان گیلان می‌آیند، اغلب از جاده رودبار وارد استان می‌شوند که این امر باعث ایجاد ترافیک می‌شود و با افتتاح این پروژه حجم ترافیک در این مسیر کاهش پیدا می‌کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه برای تکمیل آزادراه رشت – قزوین کمبود منابع وجود ندارد، گفت: خوشبختانه ۴ هزار میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه به استان اختصاص‌یافته و ابلاغ‌شده است.

سالاری با ابراز امیدواری از روند اتمام هشت کیلومتر آزاده‌راه رودبار تصریح کرد: برای اجرا و تکمیل هشت کیلومتر این آزادراه، از مصالح کارگاه‌های پروژه‌های قبلی استفاده‌ شده که این امر در تسریع تکمیل این پروژه بسیار کمک کرده است.

وی با بیان اینکه برای اتمام این پروژه از بهترین پیمانکاران استفاده‌ شده است، اظهار کرد: یکی از راه‌های اتمام هر پروژه‌ای استفاده از پیمانکاران با تجربه و کاربلد است که برای اتمام این پروژه از پیمانکارانی استفاده شده که امتحان خود را در پروژه‌های قبلی نشان داده‌اند.

esmail-rad

پست بعدی

انصراف رسمی رفیع نیا از مالکیت باشگاه ملوان بندرانزلی

پ اسفند ۲۳ , ۱۳۹۷
به گزارش انزلی پرس و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی، محمد رفیع نیا مالک ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال نامه ای به اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی رسما از ادامه تیمداری و مالکیت باشگاه ملوان بندرانزلی انصراف داد.