*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 10804
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۶
برای تکمیل راه آهن کمبود منابع نداریم

برای تکمیل راه آهن کمبود منابع نداریم

استاندار گیلان با بیان اینکه برای تکمیل آزادراه رشت - قزوین کمبود منابع وجود ندارد، گفت: خوشبختانه ۴ هزار میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه به استان اختصاص‌یافته و ابلاغ‌شده است.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس ،مصطفی سالاری امشب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شروع رسمی عملیات هشت کیلومتر جاده رشت به قزوین آغاز شده است، اظهار کرد: در زمان سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان، عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد و امیدواریم به‌ زودی به پایان برسد.

وی با اشاره به کاهش حجم ترافیک در صورت اتمام آزادراه رشت به قزوین افزود: بسیاری از مسافران که برای سفر به استان گیلان می‌آیند، اغلب از جاده رودبار وارد استان می‌شوند که این امر باعث ایجاد ترافیک می‌شود و با افتتاح این پروژه حجم ترافیک در این مسیر کاهش پیدا می‌کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه برای تکمیل آزادراه رشت – قزوین کمبود منابع وجود ندارد، گفت: خوشبختانه ۴ هزار میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه به استان اختصاص‌یافته و ابلاغ‌شده است.

سالاری با ابراز امیدواری از روند اتمام هشت کیلومتر آزاده‌راه رودبار تصریح کرد: برای اجرا و تکمیل هشت کیلومتر این آزادراه، از مصالح کارگاه‌های پروژه‌های قبلی استفاده‌ شده که این امر در تسریع تکمیل این پروژه بسیار کمک کرده است.

وی با بیان اینکه برای اتمام این پروژه از بهترین پیمانکاران استفاده‌ شده است، اظهار کرد: یکی از راه‌های اتمام هر پروژه‌ای استفاده از پیمانکاران با تجربه و کاربلد است که برای اتمام این پروژه از پیمانکارانی استفاده شده که امتحان خود را در پروژه‌های قبلی نشان داده‌اند.

برچسب ها