*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12028
  • 27 ژوئن 2020 - 13:54
بررسی ویژه ماجرای دامداری در انزلی

بررسی ویژه ماجرای دامداری در انزلی

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی در گفتگوی اختصاصی با این رسانه اعلام کردکه این موضوع یک درگیری بین دو همسایه بوده و آنها پیش از این نیز بر سر رعایت مسائل بهداشتی با یکدیگر درگیری هایی داشته اند.

به گزارش انزلی پرس، پس از انتشار ویدئو صحبت های بانوی دامدار انزلی چی در انزلی پرس ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی در گفتگوی اختصاصی با این رسانه اعلام کردکه این موضوع یک درگیری بین دو همسایه بوده و آنها پیش از این نیز بر سر رعایت مسائل بهداشتی با یکدیگر درگیری هایی داشته اند، اما تخلفات صورت گرفته به صورت ویژه بررسی و نتایج آن به دادسرای شهرستان بندرانزلی ارسال شد.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی در این خصوص گفت : این رخداد توسط ارازل و اوباش صورت نگرفته و شواهد مستدل پیرامون این موضوع وجود دارد ، ما تاکنون در شهرستان بندرانزلی اجازه ایجاد هیچ نوع نا امنی برای شهروندان را نداده و نخواهیم داد، پرونده این درگیری نیز پس از تکمیل امروز به دادسرای شهرستان بندرانزلی ارسال گردید.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.