*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8101
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۲۳
برنامه نیم فصل دوم لیگ یک اعلام شد
برنامه نیم فصل دوم لیگ یک اعلام شد

برنامه نیم فصل دوم لیگ یک اعلام شد

به گزارش انزلی پرس و به نقل از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه نیم‌فصل دوم لیگ دسته اول فصل ۹۶-۹۵ را به شرح زیر اعلام کرد. هفته هجدهم جمعه ۱۷ دی ۹۵ خیبرخرم‌آباد – فولاد یزد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد) گل‌گهر سیرجان – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۴:۰۰ […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه نیم‌فصل دوم لیگ دسته اول فصل ۹۶-۹۵ را به شرح زیر اعلام کرد.

00990932

هفته هجدهم
جمعه ۱۷ دی ۹۵

خیبرخرم‌آباد – فولاد یزد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
گل‌گهر سیرجان – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
مس رفسنجان – پارس جنوبی جم (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه رفسنجان)
نساجی مازندران – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه قائمشهر)
فجرسپاسی شیراز – مس کرمان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه دستغیب)
ملوان بندرانزلی – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه انزلی)
بادران تهران – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
استقلال اهواز – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه اهواز)
ایرانجوان بوشهر – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
هفته نوزدهم
جمعه ۲۴ دی ۹۵

خونه‌به‌خونه مازندران – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
نفت مسجدسلیمان – نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان)
پارس جنوبی جم بوشهر – خیبر خرم‌آباد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی جم)
سپیدرود رشت – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
راه‌آهن تهران – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
مس کرمان – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
فولاد یزد – بادران تهران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
آلومینیوم اراک – استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
هفته بیستم
پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۹۵

ملوان بندرانزلی – فولادیزد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
گل‌گهر سیرجان – مس کرمان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
بادران تهران – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
خیبر خرم‌آباد – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
استقلال اهواز – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی اهواز)
مس رفسنجان – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
پارس جنوبی جم بوشهر – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی جم)
نساجی مازندران – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
فجرسپاسی شیراز – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
هفته بیست‌ویکم
چهارشنبه ۶ بهمن ۹۵

آلومینیوم اراک – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
مس کرمان – نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام علی کرمان)
ایرانجوان بوشهر- بادران تهران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
خونه‌به‌خونه مازندران – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
سپیدرود رشت – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
راه‌آهن تهران – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
اکسین البرز – خیبرخرم‌آباد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
فولادیزد – استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
نفت مسجدسلیمان -گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته بیست‌ودوم
سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۹۵

پارس جنوبی جم بوشهر- فولادیزد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی جم)
گل‌گهر سیرجان – نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
خونه‌به‌خونه مازندران – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
فجرسپاسی شیراز – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
بادران تهران – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
خیبر خرم‌آباد – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
ملوان بندر انزلی – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
مس رفسنجان – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
استقلال اهواز – مس کرمان (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز)
هفته بیست‌وسوم
دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵

فولاد یزد – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
نساجی مازندران – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
آلومینیوم اراک – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
راه‌آهن تهران – خیبرخرم‌آباد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
مس کرمان – بادران تهران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام علی کرمان)
سپیدرود رشت – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
اکسین البرز – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
ایرانجوان بوشهر – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته بیست‌وچهارم
دوشنبه ۲۵ بهمن ۹۵

خونه‌به‌خونه مازندران – فولاد یزد (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
خیبرخرم‌آباد – نساجی مازندران (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
مس رفسنجان – مس کرمان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
آلومینیوم اراک – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
ملوان بندرانزلی – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
فجرسپاسی شیراز – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
پارس جنوبی جم بوشهر – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی جم)
استقلال اهواز – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز)

هفته بیست‌وپنجم
دوشنبه ۲ اسفند ۹۵

نساجی مازندران – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
گل‌گهر سیرجان – فجر سپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
فولاد یزد – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
راه‌آهن تهران – خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
مس کرمان – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج)
سپیدرود رشت – استقلال اهواز (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
ایرانجوان بوشهر – خیبر خرم‌آباد (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – بادران تهران (ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان)

هفته بیست‌وششم
دوشنبه ۹ اسفند ۹۵

آلومینیوم اراک – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
فولاد یزد – اکسین البرز (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
ملوان بندرانزلی – فجر سپاسی شیراز (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
خونه‌به‌خونه مازندران – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
خیبر خرم‌آباد – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
مس رفسنجان – سپیدرود رشت (ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
پارس جنوبی جم بوشهر – مس کرمان (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی جم)
استقلال اهواز – نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه تختی اهواز)
هفته بیست‌وهفتم
دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵

گل‌گهر سیرجان – مس رفسنجان (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
سپیدرود رشت – فولاد یزد (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
مس کرمان – خیبر خرم‌آباد (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج)
نساجی مازندران – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
فجر سپاسی شیراز – بادران تهران (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
راه‌آهن تهران – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز (ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان)
هفته بیست و هشتم
دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵

خونه‌‌به‌خونه مازندران – نساجی مازندران (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
فولادیزد – مس کرمان (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
سپیدرود رشت – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
بادران تهران – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
خیبر خرم‌آباد – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
مس رفسنجان – اکسین البرز (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
آلومینیوم اراک – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
پارس جنوبی جم بوشهر- ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۵:۱۵ ورزشگاه تختی جم)
استقلال اهواز – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز)
هفته بیست‌ونهم
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۹۶

راه‌آهن تهران – فولاد یزد (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
گل‌گهر سیرجان – خیبرخرم‌آباد (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
مس کرمان – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
نساجی مازندران – بادران تهران (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
فجرسپاسی شیراز – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
ملوان بندر انزلی – استقلال اهواز (ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
ایرانجوان بوشهر – مس رفسنجان (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – سپیدرود رشت (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه مسجد سلیمان)
هفته سی‌ام
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶

مس رفسنجان – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
خونه‌به‌خونه مازندران – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
سپیدرود رشت – مس کرمان (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
راه‌آهن تهران – اکسین البرز (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
خیبرخرم‌آباد – ملوان بندر انزلی (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
آلومینیوم اراک – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
فولاد یزد – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
پارس جنوبی جم بوشهر- نساجی مازندران (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی جم)
استقلال اهواز – بادران تهران (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه تختی اهواز خوزستان)
هفته سی‌ویکم
سه‌شنبه ۲۲ فروردین ۹۶

نساجی مازندران – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
مس کرمان – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه امام علی کرمان)
اکسین البرز – سپیدرود رشت (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
ملوان بندرانزلی – مس رفسنجان (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران – خیبرخرم‌آباد (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
گل‌گهر سیرجان – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
فجرسپاسی شیراز – استقلال اهواز (ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
ایرانجوان بوشهر – فولادیزد (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نفت مسجدسلیمان – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
هفته سی‌ودوم
دوشنبه ۲۸ فروردین ۹۶

فولاد یزد – نساجی مازندران (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
مس رفسنجان – بادران تهران (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
خونه‌به‌خونه مازندران – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
آلومینیوم اراک – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
راه‌آهن تهران – مس کرمان (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)
سپیدرود رشت – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
اکسین البرز – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج)
پارس جنوبی جم بوشهر- ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه تختی جم)
استقلال اهواز – خیبرخرم‌آباد (ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز خوزستان)
هفته سی‌وسوم
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶

ایرانجوان بوشهر – اکسین البرز (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
نساجی مازندران – راه‌آهن تهران (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
گل‌گهر سیرجان – سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
فجرسپاسی شیراز – فولاد یزد (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز)
ملوان بندرانزلی – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه تختی انزلی)
بادران تهران – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه کارگران تهران)
خیبر خرم‌آباد – مس رفسنجان (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه تختی خرم‌آباد)
استقلال اهواز – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه تختی اهواز)
مس کرمان – نفت مسجدسلیمان (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه امام علی کرمان)
هفته سی‌وچهارم
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶

پارس جنوبی جم بوشهر- بادران تهران (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه تختی جم)
خونه‌به‌خونه مازندران – خیبر خرم‌آباد (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل)
آلومینیوم اراک – فجرسپاسی شیراز (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه امام خمینی اراک)
فولاد یزد – گل‌گهر سیرجان (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید نصیری یزد)
سپیدرود رشت – نساجی مازندران (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید عضدی رشت)
نفت مسجدسلیمان – ملوان بندرانزلی (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان)
اکسین البرز – مس کرمان (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه انقلاب کرج)
مس رفسنجان – استقلال اهواز (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهدای رفسنجان)
راه‌آهن تهران – ایرانجوان بوشهر (ساعت ۱۷:۰۰ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.