*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 4677
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
برپایی ۳۱۳ چادر نوروزی در گیلان

برپایی ۳۱۳ چادر نوروزی در گیلان

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس ، سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در دیدار با ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز اظهار کرد: همکاری و تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی در استقبال از گردشگران در گیلان وجود دارد. وی از برپایی […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس ، سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در دیدار با ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز اظهار کرد: همکاری و تعامل خوبی بین دستگاه‌های اجرایی در استقبال از گردشگران در گیلان وجود دارد.

13940711000521_PhotoA

وی از برپایی ۳۱۳ چادر نوروزی با همکاری پلیس، حوزه‌های علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مراکز علمی و دانشگاهی، دادگستری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و … برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در گیلان خبر داد و افزود: هر کدام از چادرهای نوروزی به نام یک شهید است.

فرمانده انتظامی گیلان با تاکید براینکه مدیون خون شهدا هستیم، بیان کرد: خدمت به خانواده شهدا را افتخاری برای پلیس می‌دانیم.

میرحیدری، کارکنان انتظامی گیلان را مجموعه‌ای ارزشمند خواند و تصریح کرد: مسئولیت سنگینی برای دفاع از خون شهدا و مسیر انقلاب به عهده داریم.

وی بر حراست از حریم شهدا توسط دستگاه‌های فرهنگی و پلیس تاکید کرد و گفت: پلیس به‌دنبال ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه ارزش‌های انقلاب و دینی باید در جامعه پایدار باشد، خاطرنشان کرد: گیلانی‌ها مردمی با فرهنگ و ارزشی هستند.

میرحیدری با اعلام آمادگی برای برطرف کردن مشکلات و دفاع از حقوق خانواده شهدا و جانبازان در گیلان، یادآور شد: دفاع از حقوق خانواده شهدا تنها یک وظیفه نیست بلکه تکلیف همگانی محسوب می‌شود.

وی متذکر شد: رضایتمندی مردم باید با توجه به قانون برای تمام دستگاه‌ها و سازمان‌های گیلان مهم و پر اهمیت باشد.

*مراکز علمی نقش اصلی رشد فرهنگی جامعه را به عهده دارند

فرمانده انتظامی گیلان همچنین در دیدار با رؤسای مراکز علمی و دانشگاهی شهرستان رشت، گفت: مراکز علمی، دانشگاهی و حوزه‌های علمیه نقش اصلی در رشد فرهنگی جامعه را به عهده دارند.

میرحیدری بر پیشتازی جامعه اسلامی در عرصه فرهنگی تاکید کرد و افزود: صف دفاعی ما باید مناسب با حرکت دشمن باشد تا بتوانیم حملات فرهنگی طرف مقابل را مهار کرده و از ارزش‌های جامعه دفاع کنیم.

وی حرکت دشمن را در راستای ایجاد فاصله بین نسل جوان و حاکمیت خواند و بیان کرد: رفتار پلیس در برخورد با معضلات فرهنگی تنها نباید سلبی باشد بلکه این رفتار در مرحله آخر برطرف کردن معضلات فرهنگی در جامعه است.

فرمانده انتظامی گیلان خواستار ارائه راهکار برای برطرف کردن معضلات فرهنگی توسط مراکز علمی و دانشگاهی در جامعه شد و تصریح کرد: پلیس به‌دنبال تعامل با دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی در پیشگیری از مشکلات فرهنگی است.

میرحیدری ارتقای سطح کیفی و کمک به برنامه‌ها و فرآیندهای برخورد با معضلات فرهنگی را انتظار پلیس از مراکز علمی دانست و خاطرنشان کرد: نگاه اجتماعی پلیس موجب می‌شود تا رفتار قاطع و قانونی با مجرمان با همراهی و مشارکت بیشتر مردم همراه باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.