*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7279
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
برگزاری جشنواره ملی مدیریت گردشگری با همکاری دانشگاه برهان نیرو و منطقه آزاد انزلی

برگزاری جشنواره ملی مدیریت گردشگری با همکاری دانشگاه برهان نیرو و منطقه آزاد انزلی

معاون پژوهشی مرکز علمی و کاربردی برهان نیروی شمال گفت: جشنواره ملی مدیریت گردشگری با همکاری دانشگاه برهان نیرو و منطقه آزاد انزلی از ۲۷ شهریور ماه به مدت یک هفته در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود به گزارش انزلی پرس به نقل از ایلنا، معاون پژوهشی مرکز علمی و کاربردی برهان نیروی شمال ظهر […]

معاون پژوهشی مرکز علمی و کاربردی برهان نیروی شمال گفت: جشنواره ملی مدیریت گردشگری با همکاری دانشگاه برهان نیرو و منطقه آزاد انزلی از ۲۷ شهریور ماه به مدت یک هفته در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود

به گزارش انزلی پرس به نقل از ایلنا، معاون پژوهشی مرکز علمی و کاربردی برهان نیروی شمال ظهر امروز در شورای علمی جشنواره ملی مدیریت گردشگری با بیان اینکه سازمان منطقه آزاد انزلی میزبانی جشنواره ملی مدیریت گردشگری را برعهده دارد، افزود: این منطقه آزاد به عنوان تنها منطقه آزاد شمال کشور در راستای بهتر برگزار شدن این جشنواره گام‌های موثری برداشته که حمایت‌های ویژه رضا مسرور و معاونین شان قابل تقدیر است.

بهاره+مهدوی

بهاره مهدی زاده افزود: این جشنواره از ۲۷ شهریور ماه به مدت یک هفته در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود که از محورهای اصلی آن برگزاری جشنواره غداهای سنتی و بومی استان گیلان و نشان دادن آیین و رسوم سنتی, عرضه محصولات بومی و محلی، غرفه‌های تخصصی مشاغل  گردشگری و کارآفرین است.

معاون پژوهشی مرکزعلمی و کاربردی برهان نیروی شمال با بیان اینکه مرکز برهان نیروی شمال از مراکز خلاق در بحث پژوهش و پرورش دانشجویان خلاق  زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان است بیان داشت: گیلان یکی  از استانهای گردش پذیراست  که دارای جاذبه های طبیعی و مسافر پذیر است و این مسئله امتیاز بالایی برای جذب سرمایه و رونق اقتصادی محسوب می گردد.

وی افزود: دانشگاه علمی کاربردی میتواند نقش مهمی در شناخت معضلات پیش روی بحث گردشگری و اشتغال داشته باشد.

بهاره مهدی زاده با بیان اینکه در جشنواره ملی مدیریت گردشگری غذاهای محلی، دریایی و سنتی مردم گیلان به نمایش عموم گذاشته می‌شود، افزود: مسابقه عکاسی با موضوع گردشگری گیلان، پرواز بادبادک‌های رنگی و نورافشانی در شب عید غدیر و… از دیگر محورهای جشنواره ملی مدیریت گردشگری است.

وی تصریح کرد: برگزاری این جشنواره  می‌تواند بازتاب بسیار گسترده ای در شناخت میراث گذشته، فنون مهندسی ساختمان و معماری سنتی در معرفی جاذبه های فرهنگی وگردشگری گیلان و کشور داشته باشد.

این مسئول بیان داشت: این جشنواره فرصتی مناسب جهت تبادل اطلاعات و ارائه یافته های پژوهشی نوین مبتنی بر مباحث مطرح‌شده و گردهم‌آوردن صاحب‌نظران، اندیشمندان،دانشگاهیان، سیاستگزاران و مدیران، سازمان‌های ذیربط و علاقه‌مند است که می‌تواند امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها ومراکزتخصصی کشور در زمینه مفاهیم مشترک علوم مهندسی معماری سنتی و عمران و جاذبه های گردشگری  وسایرموضوعات مرتبط با محورهای جشنواره را فراهم سازد.

وی افزود: در این مسیرهمراهی  مسئولین استانی از جمله استانداری و شهرداری رشت و دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان بدون تردید نقش مهمی در اجرای مناسب این جشنواره دارد.

معاون پژوهشی برهان نیروی شمال در ادامه افزود: بر این اساس، دبیرخانه جشنواره با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و شرکت های صنعتی دعوت می نماید تا با شرکت در برنامه های متنوع این جشنواره در این رویداد مهم مشارکت نموده وبا ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه ی دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

مهدی زاده تصریح کرد: پیش بینی می شود که روزانه ۱۰ الی ۲۰ هزار نفر از این جشنواره بازدید کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. اسم کلوپ های آشپزی و مسابقات محلی آشپزی را که در سراسر دنیا برگزار می شود و خیلی هم خوب است گذاشته اند دانشگاه جامع علمی کاربردی !
    هر دانش آموزی می داند که کیفیت تحصیل در این خانه هایی که با وقاحت اسم دانشگاه را یدک می کشد چیست ؟
    رواج مدرک گرایی برای خانوده هایی با سطح درآمد پایین تر و فاقد هوش و استعداد تحصیلی و فقط وقت گذرانی تحت نام تحصیل .بعد که لشکر سیاهی شدند ادعای هم ترازی با سایر دانشگاه ها را دارند در حالی که اساتید و فعالیت های پزوهشی قابل ذکری در آن ها صورت نمی گیرد .