*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1804
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
برگزاری دوچرخه سواری و سایکل توریست

برگزاری دوچرخه سواری و سایکل توریست

به گزارش انزلی پرس، آلن پطروسیان رئیس اسبق هیئت دوچرخه سواری بندرانزلی به انتشار فراخوانی از همه علاقه مندان به رشته دوچرخه سواری دعوت به عمل آورده است : علاقمندان به رشته دوچرخه سواری و سایکل توریست برای استفاده از تجارب و اصول فنی این تور میتوانند در رویداد فوق حضور یابند .شایان ذکر است […]

photo_2015-09-10_10-17-41

به گزارش انزلی پرس، آلن پطروسیان رئیس اسبق هیئت دوچرخه سواری بندرانزلی به انتشار فراخوانی از همه علاقه مندان به رشته دوچرخه سواری دعوت به عمل آورده است :

علاقمندان به رشته دوچرخه سواری و سایکل توریست برای استفاده از تجارب و اصول فنی این تور میتوانند در رویداد فوق حضور یابند .شایان ذکر است بهرام جلیل پور بصورت کاملا خودجوش و مستقل مجموعا ۸ کشور اروپایی را با مسافت ۴۱۸۷ کیلومتر در ۲۸ روز رکاب زده و به انضمام آن ۱۳ روز بازدید از پایتخت ها و شهرهای بزرگ داشته است .
.
دوچرخه سوار انزلیچی فوق در این تور برون مرزی حامل دو پیام برای اروپاییان بوده است :

پیام اول ) پیام منتخب در خصوص “خانه سبز اندیشان وطن”
(((( خدا زیباست، ما زیبایی را دوست داریم ))))

انسانی فرهیخته بنام آقای پور وطن که همواره خود را خادم ایران مینامد، اقدام به پذیرش و قبول مسئولیت تعدادی کودک و نوجوان معصوم بی سرپرست یا بدسرپرست. شامل ۱۴ پسر که در منزل شخصی خود از آنان مراقبت مینماید و از نظر بسیاری، به بهترین شکل ممکن نیز مورد تعلیم وتربیت قرار داده و همچنین، ۳۶ دختر زیر ۱۵ سال و تعداد ۱۷ دختر بالای ۱۵ سال که عمدتا دانشجو نیز میباشند را تحت تکفل خود داشته و در مجموع تشکیل دهنده یک خانواده بزرگ ۶۷ نفره از سراسر ایران عزیز میباشد. علاوه بر تامین امنیت و رفاه و بر دوش کشیدن مشکلات ناشی از مسائل مالی، خلا عواطف انسانی آنها را نیز با کمک اندک دوستان خود به دوش میکشد. البته فرهیختگانی نیز شاهد کلیه فعالیت های نیک و خداپسندانه این انسان بزرگوار بوده و امیدوارم حرکت کوچک بنده تنها موجب بهتر دیده شدن این کانون گرم باشد.

پیام دوم ) پیام در خصوص مرحوم “سید عقیل هاشمی”
(((( تو شاد بودی، شاد زیستی و جاده همیشه بیقرار توست ))))

دوچرخه سوار جوان، با آتیه و خوش اخلاق ۱۸ ساله گیلانی. عنوان دار مسابقات داخل استان و امید اول استان گیلان در کشور که زندگی متفاوتی با همسن های خویش داشته و قصد داشته راه بزرگان را پیش گرفته و موجب افتخار ایرانمان گردد که متاسفانه در تمرینات آماده سازی جاده، بر اثر سهل انگاری یک راننده خودرو، جان خود را از دست داد. ورزشکاری که ادب و حسن اخلاق وی تنها یادگار بجا مانده از آن مرحوم برای خانواده، دوستان و آشنایان میباشد.

مجموع شهرهای پیموده شده با پرچم ایران و پیراهن های مزین به پرچم جمهوری اسلامی ایران و همچنین دو پیام فوق بیش از ۶۰ شهر بزرگ و کوچک بوده است .