*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12140
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
برگزاری مسابقات تیم فوتبال شهرداری آستارا در انزلی یا رشت

برگزاری مسابقات تیم فوتبال شهرداری آستارا در انزلی یا رشت

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا، گفت: به علت نبود سیستم روشنایی در مجموعه ورزشی وحدت، دیدارهای خانگی این تیم در ورزشگاه انزلی یا رشت برگزار خواهد شد.

مسابقات تیم فوتبال شهرداری آستارا در انزلی یا رشت برگزار می شود

حسن اشجاری با بیان اینکه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور از ۲۴ مرداد ماه، برای پیشگیری از شیوع کرونا بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در این رقابت ها ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی شرکت می کنند که آستارا برای نخستین بار در رقابت های قبلی این لیگ ۱۰ برد، چهار باخت و هفت مساوی کسب کرده و با ۳۷ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار گرفته است، افزود: در هفته بیست و یکم، میزبان میلاد مهر تهران خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا با اشاره به پرداخت کامل دست‌مزد و مطالبات بازیکنان تیم فوتبال شهرداری آستارا، گفت: یک عزم جدی برای صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ دسته یک کشور در این شهرستان وجود دارد که امیدواریم این مهم تا پایان فصل تحقق یابد.

وی، افزود: تمرینات تیم فوتبال شهرداری آستارا از ۱۲ خرداد ماه سال جاری در فضای مجازی آغاز شده و هم‌ اکنون بازیکنان در حال تمرین به صورت کارگروهی و با توپ هستند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا با بیان اینکه تیم شهرداری از پنچ بازی باقی‌مانده لیگ دسته دو کشوری به دلیل انصراف تیم کارون اروند خرمشهر، چهار بازی پیش‌رو دارد، افزود: بازی با تیم‌های میلاد مهر تهران، شهرداری همدان و آوالان کامیاریان، داخل خانه و بازی با تیم کاسپین قزوین، خارج از خانه انجام می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *