*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

 • شناسه : 2539
 • ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۷:۱۶
بغض هواداران ملوان ترکید ! انتقاد شدید از مسئولان شهر بندرانزلی

بغض هواداران ملوان ترکید ! انتقاد شدید از مسئولان شهر بندرانزلی

دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و سیاه جامگان مشهد عصر روز گذشته در حالی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت که هواداران ملوان به شدت به عملکرد مسئولین شهر خود در قبال ملوان معترض بوده و یک صدا شعارهایی بر علیه آنها دادند. ملوان فصل پانزدهم لیگ برتر را با مشکلات مدیریتی فراوانی […]

HAVADAR12

دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و سیاه جامگان مشهد عصر روز گذشته در حالی با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت که هواداران ملوان به شدت به عملکرد مسئولین شهر خود در قبال ملوان معترض بوده و یک صدا شعارهایی بر علیه آنها دادند.

ملوان فصل پانزدهم لیگ برتر را با مشکلات مدیریتی فراوانی آغاز کرد و شاید اگر نبود هوشیاری هواداران تیم و ورود احمد دنیامالی ، امروز ملوان دچار مشکلات به مراتب بیشتری نسبت به گذشته می بود.

همین موضوع سبب خشم هواداران ملوان در بازی گذشته شد و در حالی که بازی به لحظات پایانی خود نزدیک می شد هواداران خشمگین ملوان به شدت به مسئولان شهر خود اعتراض کردند و عملکرد آنها را در قبال ملوان به باد انتقاد گرفتند.

در این میان حمید استیلی سرمربی ملوان نیز از خشم هواداران در امان نماند و اون نیز با شعارهای حیا کن و رها کن بدرقه شد .

باید منتظر ماند و دید که آیا مدیران شهری این صدای واضح و بدون خش انتقادات را شنیده اند یا خیر !

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

4 دیدگاه

 1. خسته ام خسته ...

  ملوان و نابود کردند
  این تیم هیچ بویی از غیرت انزلی چی نداره
  خدا باعث و بانیش و لعنت کنه

 2. چه بدبخت شده این ملوان

 3. ? خبر فوری

  دقایقی پیش دکتر هادی حق شناس با حضور در محل فرمانداری انزلی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

  به گزارش موج شکن انزلی دقایقی پیش و در اولین ساعات آغاز ثبت نام، دکتر هادی حق شناس با حضور در محل فرمانداری بندرانزلی ضمن پر کردن فرم های مربوطه و تحویل مدارک، مراحل قانونی ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی را طی کرد.

  انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می گردد.

 4. شبکه استانی چکه(ناودان سابق)

  چهار هفته پیاپی
  چهار پنالتی گرفته نشده
  باز هم داور مسابقه سر قو را برید!!!